Була шокована, коли дізналася причину, чому рушники можуть погано пахнути після прання!

Ви помічали неприємний запах рушників після прання в машинці? У мене таке було не раз. Хоча купувала дуже дорогі та дієві кондиціонери, гелі, порошки. Однак, результату не побачила. 

Ще й після прання рушники ставали такими жорсткими на дотик. Навіть було неприємно ними витиратися, наче якась наждачка.

Причина – поганий кондиціонер. 

Волокна під час прання “забиваються” засобом, у якого дуже поганий склад. І через це погано потім забирають воду з тіла. Окрім цього, на них можуть почати розвиватися мікроби та бактерії. Ну і через поганий засіб сам рушник може втратити яскравий колір. 

Ще одна проблема – неправильна температура для прання.

Максимально допустима температура – це 60 градусів або ж 40. Ні в якому разі не рекомендую прати при 90 і вище. Адже так рушники втрачають свою еластичність та стають жорсткими на дотик. 

Пошепки

Але я знаю, як вирішити таку проблему. Нам знадобиться всього оцет та харчова сода. Вони чудово заміняють кондиціонер та пральний порошок. 

Залийте оцет у лоточок для кондиціонера, а соду можете засипати в барабан або ж у лоточок для порошку. Вмикайте температуру на 60 градусів та режим “хлопок” чи “бавовна” (у кого як написано).

За одне прання рушнички стануть м’якими, яскравими та неприємний запах точно зникне. Адже оцет та сода мають чудову антибактеріальну дію. 

А які методи прання знаєте Ви? Напишіть нам у коментарі! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector