Була шокована, коли дізналася, як використовувати цю сторону терки! Роками не знала про такий лайфхак!

Для мене терка – це потрібна річ на кухні. Адже я часто роблю деруни, моркву по-корейськи, сир, аби посипати макарони, прості терті яблучка до домашнього сиру. Ідей море. 

Однак, я не знала, що різні сторони терки можна більше використовувати. Була приємно шокована коли побачила, що робить з нею моя мама.

Сторона з випуклими дірочками чудово підійде для подрібнення горіхів, палички кориці, імбиру. Окрім цього, вона швидко та легко допомагає знімати шкірку з апельсина та інших цитрусових. Також її можна використовувати для приготування пюре з овочів чи фруктів. 

А ще моя мама за допомогою цієї сторони чистить рибу від луски. Аби помити терку потім від лусочок, варто взяти стару, зубну щітку і ретельно пошкрябати нею всередині. 

Пошепки

Для того, аби нарізати рівні частинки картоплі на чипси, кільця редису, огірків чи інших овочів, треба використовувати сторону з довгими дірками. Особливо корисно нашинкувати капусту для борщу чи салату. 

За допомогою середніх дірочок можна легко натерти шоколад для присипки на десерти. Моя мама працює кондитером та поділилася такою хитрістю. Вони виходять ідеального розміру та не втрачають смак.

А як Ви використовуєте свою терку? Які хитрощі знаєте? Поділіться з нашими читачами в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector