Бути домогосподаркою легко: міф чи правда?

Взагалі, бути домогосподаркою легко. Зранку прокинулася, усіх нагодувала. Годувати всіх не складно.

Каші зараз швидко варяться, яйця завжди швидко варилися, тим більше, смажилися. Чайник на плиту поставила, він сам закипить. Бутерброд то що, хліб за тебе випекли, масло з відбірних корів зібрали, ковбасу теж автомат робить.

Порізала, гарно склала, усім по кишенях розіпхала і сиди, відпочивай. Посиділа, відпочила. Кота нагодувала, погладила. Поки гладиш, можна за комп’ютером посидіти, книжку цікаву подивитися, на ділянку обкладинки.

Потім підлоги підмела, з підвіконь всяку всячину по шафах розклала, з полиць розсипані борошно, цукор, перець, сіль, рис, гречку, плями жиру, пил, хлібні крихти, налиплі карамельки,  граціозно змахнула.

Роботи небагато, а радощів вагон. Усі труси, шкарпетки, штани, спідниці, сорочки, колготки, блузи, светри, до купи зібрала, по кольорах і тканинах розсортувала, а потім у пральну машину поклади, та кнопку натискай. Машина вона що, вона не втомлюється. І ти з нею не втомлюєшся.

Поки сили є, ліжка застелила, взуття розставила, помила, а то давно не мите, відучора. Куртки-пальта з кута підняла, у шафу красиво повісила. Тут прийшов час обід готувати.

Обід нині вариться швидко, тим більше бульйон з ранку вариться, курку в каструлю кинула, сама зуби чистиш… а туди потім жменя бобових, жменя стручкових, сіль-цукор за смаком… і помішувати не треба. Взагалі процесам заважати ніколи не треба. І борщі щодня варити не треба. На простому супчику поживуть.

Побачила в холодильнику яблуко псується, під настрій пірог випекла. Радієш: дбайлива я, аж дух перехоплює.

Поки пиріг в духовці, з ганчірочкою пройшлася, ручки дверей протерла. Це ж діти, де пластилін, де мед, де фарба. Бачиш, скрізь пластилін, мед і фарбу, ганчірку намочила, на швабру наділа, підлогами пройшлася. Зараз зручно, на колінах повзати не потрібно і витонченість у рухах.

Потім усі прийшли, носи витерла, за стіл усадила, погодувала, посуд помила. Небагато, не весілля ж. Ложок, правда, багато. Цій суп перемішала, цій налила, це доця їсти не хоче. Ну, ложки просто мити, не каструлі.

Білизну-одяг з пральної машини дістала, повісила. На річку ходити полоскати не треба, плюси сучасності. От і вечір, усіх під душ загнала, вечерею нагодувала із залишків сніданку, обіду і фантазії. Спати усіх поклала, посуд помила. Сіла на диван з чашкою чаю.

Лягати не можна, а то раптом заснеш. А хотіла чаю попити. Домогосподарки скаржаться, що так побут втомлює, зайвий раз бігуді накрутити сил немає…

А мені що, простіше. Мене побут не заїдає. Я, Слава Богу, ще і працюю…

Легко бути домогосподаркою? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: