Був чоловіком, батьком та дідусем, а тепер зі сльозами я лише згадую ті часи…

Колись я був чоловіком, батьком та дідусем, а тепер зі сльозами лише згадую ті часи, йдучи дорогами рідного села.

Я з жінкою Марією з одного села та навіть однієї вулиці. Коли зрозуміли, що закохалися, то з весіллям не тягнули й швидко одружились. Згодом Бог нас поблагословив прекрасною донечкою. Я не знав, що вмію так сильно любити. Так як любив Даринку, так я не любив нікого.

Не встигли ми з Марією оглянутись як наша донька виросла і вийшла заміж. Зятя Степана ми прийняли як рідного, ніколи ні в чому дітям не відмовляли. Потім народились онуки. Якось так швидко летіло, перебігало життя, що навіть встигав зрозуміти.

Моя дружина дуже раптово вирішила поїхати за кордон, аби забезпечити онукам та дітям краще життя. Відверто кажучи, я був до цього не готовий, тому почав випивати.

Потім та горілка мене наче взяла у свої окови, і я не міг ніяк вибратися з того.

Відповідно жінка доручила усі свої гроші зятеві, щоб я нічого не пропив. Вже через рік донька із зятем придбали собі новеньку дорогу машину, а згодом розпочали будівництво хати. В той час як я сам жив у старій.

Пошепки

Перестали відвідувати мене мої онуки, діти, про їжу, мінімальні умови для проживання я взагалі мовчу. Навіть сусіди потім почали казати, що й жінка вже не повернеться до мене, мовляв, в чужині собі кращого знайде.

А одного разу я не витримав і на п’яну голову все що думав сказав зятеві. Той вигнав мене з дому та й донька стала мене зовсім не поважати. Тоді я пообіцяв собі та Дарині:

– Більше не питиму! Обіцяю! Піду до лікаря і кину випивати! Пробач мені, тільки прошу, не розлучайте мене з онуками, я так вас усіх люблю !

Але донька мені не вірила, вона послухала свого чоловіка та й прогнала мене.

От тепер я йду вулицями села і думаю собі, чому так в житті буває? Адже було ж все добре, жінка, діти, онуки, всі собі жили, любились, і в один момент все зруйнувалось. Працював ціле життя для них, аби їм було добре, і зараз я піду, якщо так їм буде краще.

А як би вчинили на моєму місці ?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector