Час змін: 10 мудрих порад, які допоможуть почати ваше життя заново – і на цей раз правильно

Ці правила полегшать ваше життя та допоможуть розставити пріоритети. 

Закон 1: Ми є тим, про що думаємо. Нас оточує те, чим ми є насправді. 

Закон 2: Під час будь-якої ситуації ми можемо або прийняти її та продовжувати діяти, або не прагнути нічого кращого. Правда, дія і бездіяльність мають різну ціну.

Закон 3: Кожна наша емоція впливає на кожну клітинку організму. Тому будь-який стрес негативно впливає на всі системи організму та ослаблює захисні функції. 

Закон 4: Не потрібно прагнути всіх ощасливити, адже це просто нереально. В кінці така людина лише залишається наодинці зі своїм розчаруванням. В першу чергу зробіть щасливими себе.

Закон 5: Ви можете бути впевнені у дружбі, яка триває понад 7 років. За ці 7 рік у вас траплялося в житті різне, і якщо ці випробовування не перешкоджали вашій дружбі – значить вона справжня. 

Закон 6: Гнів – це механізм захисту від болю. Коли хтось злиться, він страждає. Людина не може правильно висловити свої негативні емоції, тому реагує агресивно. За гнівом ховається багато болю.

Закон 7: Кохання в першу чергу проявляється в повазі один до одного. Ви повинні поважати вибір коханої людини та йти на самопожертви.

Закон 8: Потрібно виходити з власної зони комфорту. Обирайте те, що вас лякає – саме тоді ви будете розвиватися та рости як особистість. 

Закон 9: Чоловік схильний забувати і не прощати, а жінка навпаки – простити й не забути.

Закон 10: Часто, щоб зрозуміти власне оточення, потрібно перейти через складні обставини та проблеми. Саме в такий час перед вами відкриються справжні лиця людей і ви будете знати, на кого можна розраховувати.

Потрібно навчитися жити сьогоденням! Минуле вже не зміниш, а майбутнє ще не настало. 

Навчіться цінувати кожну мить життя, яка є унікальною та неповторною. Не витрачайте власний час на злобу, заздрість, гордість чи пихатість. Потрібно бути добрими, цінувати себе та інших. 

Обмежте коло спілкування з людьми, які шукають лише вигоду та не щирі у власних намірах. Такі люди будуть лише отруювати ваше життя.

Будьте щасливими!

Ви згідні з цими законами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector