Чекай того, з ким комфортно говорити на некомфортні теми

Навчися бути чесною з собою і людьми, які тебе оточують.

Це особливо стосується другої половинки. Наскільки б не були у вас ідеальні відносини, вона зазнають краху, якщо ти не будеш говорити те, що думаєш. 

Ти повинна:

  1. Говорити те, що відчуваєш.
  2. Не стримувати себе, боячись реакції партнера.
  3. Не приховувати справжніх емоцій.
  4. Висловлювати свою думку.

Ці чотири ключові пункти будуть робити тебе цікавою та непересічною особистістю.

Признаком того, що людина дійсно створена для тебе є те, що тобі комфортно обговорювати з ним некомфортні теми. Поруч з таким чоловіком ти почуваєш себе легко й невимушено.

Пошепки

Відносини самі по собі є дуже складною річчю. І протягом життя можуть виникати різні ситуації й труднощі. Але все це подолати може лише хороша розмова віч-на-віч. Але яка мова може йти про бесіду, якщо ти боїшся розповісти, що у тебе на серці. Як він має тебе зрозуміти?! В таких моментах компроміс є неможливим.

Навіть якщо у вас будуть проблеми між собою, він буде вислуховувати тебе. Ти не повинна тримати все почуття в собі, щоб не поранити його. Ти повинна вміти говорити з ним про все. Особливо про те, що впливає на ваші стосунки.

Якщо ви дійсно створені одне для одного, тоді ви все переживете. Не тримай нічого в собі, адже будь-які секрети лише створять між вами дистанцію. Ти повинна бути справжньою!

З чоловіком має бути комфортно говорити про усі речі. Без виключень.

Чи погоджуєтеся Ви з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector