Чекайте чоловіка, який змусить відчути, як у вас ростуть крила…

Це нормально…

Нормально продовжувати чекати того, заради якого ти будеш прокидатися вранці. Не бійся бути перебірливою, бійся прожити все життя без кохання. Ти повинна розібратися в собі і зрозуміти, що саме тобі потрібно від життя, і тоді обирати партнера. Це серйозний вибір, не поспішай.  

Чекай чоловіка, поруч з яким ти будеш відчувати себе на сьомому небі від щастя. З ним ти зрозумієш свою красу та унікальність. Він переконає тебе в тому, що ти сильна і самодостатня жінка. Ти будеш за ним сумувати, адже він стане частинкою тебе.

Чекай чоловіка, з яким ти будеш відчувати себе коханою. Тут йдеться взагалі не про пристрасть чи бажання. Кохання — це щось більше, це відчуття захищеності, тепла та затишку. Поруч з ним ти будеш відчувати спокій, підтримку, любов. Він буде кохати тебе так, як ніхто ще раніше не кохав. Такий чоловік буде бачити в тобі не просто жінку, а сенс всього свого життя.

Чекай чоловіка, в якого завжди буде час для тебе, без різних відмовок. Він не буде скасовувати зустріч та завжди перетелефонує. 

Чекай чоловіка, який завжди буде поруч з тобою навіть в найскладніших ситуаціях. З правильним чоловіком жінка відчуває опору, підтримку, щоб не сталося в інших сферах життях. 

Чекай чоловіка, який приносить в твій світ іскру. Таку, яку ти ніколи раніше не відчувала. Яка розпалює пристрасть. Яка розпалює життя.

Чекай чоловіка, який не буде тебе принижувати та підвищувати свою самооцінку коштом твоїх недоліків. Навпаки з коханим чоловіком жінка розквітає, стає впевненою в собі, досягає висот, а він партнер буде головним фанатом на шляху до успіху.

Чекай чоловіка, який змусить відчути, як у тебе ростуть крила. І тобі здається, що ти можеш підкорити весь світ. 

Лише тоді ти будеш щасливою!

Що для вас означає кохання?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: