Чекав дружину до пізнього вечора, але я й подумати не міг, в якому стані вона прийде додому

Соломія – зразкова дружина. Кращої годі й знайти. Вона дуже гарна мати для наших двох синів, піклується про них, дбає, але водночас дає їм свободу робити те, що вони хочуть. 

Єдиним недоліком Соломії є те, що вона мене постійно пиляє за мої розваги з друзями. Я вважаю, що після складного робочого тижня маю повне право на те, щоб розслабитися. В тому, що мені допомагає відпочити алкоголь, я не винен. 

Одного вечора мені зателефонувала дружина і сказала, що затримається у подруги. Я забрав дітей зі школи, приготував вечерю, простежив за тим, чи виконали вони своє домашнє завдання. Переконавшись, що хлопці лягли спати, я й сам приліг на диван, сподіваючись прочитати бодай декілька сторінок книги. Та й засинати у спальні без Соломії мені було зовсім незвично. 

Втома від важкого і насиченого дня схиляла мене до сну все більше і більше, тож я прокинувся тільки тоді, коли почув, що в двері хтось дуже наполегливо стукає.

Я підняв очі на годинник – 3 ночі. Відкриваю двері, а то моя дружина …. приповзла додому. І це в прямому значенні слова! 

Соломія була настільки п’яна, що заледве могла стояти на двох ногах. 

Я підняв її, але все було марно: за кілька секунд вона знову опинилася на підлозі. Ми дошкандибали до кухні, де дружина кинулася до холодильника у пошуках пляшки пива. Я спершу навіть подумав, що це такий безглуздий розіграш, тож вирішив не перешкоджати Соломії виконувати її роль. 

Пошепки

Та коли вона за хвилину випила цілу пляшку пива, я зрозумів – все по-справжньому. Ще й на її улюбленій блузці було купу плям від червоного вина. 

Я взяв Соломію на руки, відніс її у ліжко. Вона почала чіплятися до мене, намагалася поцілувати, але від так тхнуло пивом, що я не міг навіть поруч із нею спати.

Прокинувся я від крику дітей. Вони вже не спали і вимагали від мене сніданок, бо їхня мати була не в стані стояти біля плити. 

Коли я смажив хлопцям омлет, то дуже сердився на Соломію, не розумів, як можна бути такою безвідповідальною і зовсім не думати про своїх близьких, які її такою побачать. Але потім старший син запитав мене:

– Тату, а мама, як і ти після вечора з друзями, прокинеться лише під обід? 

Тоді я все зрозумів. Приготував міцну каву, улюблені ласощі Соломії, таблетку від похмілля і пішов у спальню. Треба ж подякувати своїй наймудрішій дружині у світі за засвоєний життєвий урок. 

Чи сподобалася вам ця історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector