Через 20 років після розлучення, мама колишнього переписала свою віллу на онуку

20 років тому чоловік повідомив, що їде на довго за кордон працювати. Йому запропонували очолити там якийсь проєкт і він погодився. У Володимира кар’єра завжди була на першому місці, тому й не дивно, що він не зміг відмовитись від такої перспективи. Однак він залишив мене з малою дитиною на руках. Просто подав на розлучення та поїхав. Обіцяв фінансово підтримувати мене та доньку, що й успішно виконував. Єдине, що лякало це залишитись самотньою. Якось телефонує мені подруга та каже:

– Ти бачила? Володя виставив фото з новою пасією.

Саме тоді усі мої сподівання та надії на те, що чоловік повернеться зникли. Проте, як не дивно, добрі стосунки з Володимиром у мене збереглися. Час від часу зідзвонювались, я розповідала про успіхи та досягнення доньки. Також частенько навідувалась його мама, хороша жінка вона.

З того часу минуло багато років, донечка Оленка вже доросла. Володимир старався її усім забезпечувати й оплачував навчання. Я все ще неодружена, але мені тепер навіть так добре. Примирилась з тією ситуацією, яка є й не хочеться нічого змінювати. 

Однак зовсім недавно колишня свекруха мене приголомшила своєю заявою. Що що, а такого почути я зовсім не очікувала!

Пошепки

– Оскільки Оленка моя єдина онука, свій будинок я переписую на неї — сказала вона мені.

– Що? А Володя знає? Адже він будував для вас цей будинок — запитувала я.

– Так, знає. Володя й запропонував мені так зробити — відповіла Валентина Сергіївна.

Сказати, що я в шоці це нічого не сказати. Справді для мене це дуже неочікувано та приємно. Величезний двоповерховий будинок з гарним подвір’ям тепер належить моїй доньці. Усе таки добре, що я підтримувала з ними гарні відносини. А що скажете ви на такий подарунок свекрухи? Чи немає тут ніякого підступу?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector