Через декілька днів після знайомства, телефонує мені мама Максима і просить приїхати. Я злякалась…Що сталося?

Моя мама колишня балерина, але з появою мене, її гастролі закінчились. Вона дуже любила балет і сумувала за сценою, тому в усіх її бідах завжди була винна тільки я. Тато мене любив, підтримував та завжди говорив не слухати маму. Однак після смерті батька я залишилась самотньою. 

Мама геть за мною не доглядала, тому вже у 17 я змушена була піти на роботу. Паралельно сумлінно навчалась, аби поступити на бюджет. Коли я пішла вчитися в університет, мама зникла з мого життя і зовсім не цікавилась мною. На щастя, я була бойова дівчинка, тому у всьому давала собі раду. 

А потім я зустріла Максима і до безтями закохалась у нього. Ми почали зустрічатись, а згодом Максим мені каже:

– Я хочу тебе познайомити з моєю мамою. Думаю, ти їй сподобаєшся! — запропонував він.

– Що? А чи не заскоро? — збентежено запитувала я.

– Та ні, у нас же серйозні стосунки, то чому заскоро?

– Але я не готова, мені навіть нічого одягти. У мене одна сукня стара і страшна…

– Кохана, ти навіть про це не думай та не хвилюйся! Усе буде добре — заспокоював Максим.

Пошепки

І справді дарма я переживала, адже зустріч пройшла дуже гарно. Я така була щаслива! 

Якось через деякий час телефонує мені мама Максима і просить прийти до неї. Я злякалась, бо не знала, чому вона мене кличе. Однак коли прийшла, була неабияк здивована…

– Я знаю, що ти хвилювалась через свій зовнішній вигляд. Але ніколи не варто перейматися такими дурницями. Тому ось тримай, це для тебе — говорила вона та простягла великий пакет.

У цьому пакеті було декілька гарних суконь та туфлі. В той момент я навіть не знала як реагувати та сльози самі покотились по моїй щоці, адже навіть рідна мати мені ніколи не купувала суконь. Ольга Іванівна мене обійняла і це було дуже щиро. 

Через пів року ми з Максимом одружились. І тепер я маю найкращу у світі свекруху! Вона мене так любить і я її також. Чи ваші свекрухи щось дарували колись вам? І які стосунки зі свекрухою у вас?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector