Через дружину я відвернувся від матері. Ніколи собі цього не пробачу. І ось днями побачив її біля дому

Моя мама була прекрасною людиною – чуйною та доброю. Але вона все життя жила у важких умовах і знала, що треба гарувати не покладаючи рук, аби щось мати. Саме тому, коли я привів Наталю – вони спільну мову не знайшли. Ненька вимагала від моєї дружини, аби та була гарною господинею. Вона просто збагнути не могла, як можна лежати й серіали мексиканські дивитися, коли вдома безлад.

 – Сину, я ж не зі зла, ти зрозумій!

 – Ти також маєш збагнути, що Наталя просто не така!

 – А що вона робитиме, як діти народяться?

Наталя скаженіла через маму. Вдома увесь були сварки. А закінчилось все тим, що дружина висунула ультиматум:

 – Як ми й надалі житимемо з твоєю схибленою мамою – я піду!

Тоді я навіть не подумав захистити неньку, сказати, що вона не схиблена. Натомість примусив її продати наш будинок і купити дві квартири. У двокімнатній оселились ми, а в крихітній малосімейці – мама.

 – Як я тут буду? Це ж тюрма! Ні садочка, ні грядочки, повітря бракує.

Після переїзду дружина зовсім не хотіла провідувати мою маму. Ще виказувала невдоволення, коли я це робив. Не знаю, чому я її слухав, мала на мене якийсь вплив. Та Бог нас покарав, дітей у нас так і не було. 

А тоді одного дня мені стало зле на роботі. Відпросився. Наталя мала дома бути. Увійшов і почув чоловічий регіт. А тоді побачив, як моя дружина розважається із сусідом в моєму ліжку. Відразу зібрав речі й пішов геть. Поїхав до мами, та мені ніхто не відчинив. Питав усіх, чи не бачили її. Та мені відповідали, що вона кудись поїхала. 

Я не міг знайти собі місця – переночував у друга, а тоді зібрався й поїхав за кордон. Мріяв, що зароблю і куплю мамі будинок.

Коли ж я вже був в Бельгії мені наснився мені сон – наш будинок і мама пече завиванець. Так радісно на серці стало. А зранку побачив повідомлення від друга.

Пошепки

“Твою маму знайшли, вона не при тямі…” 

Негайно я поїхав додому. Маму відправили в психіатричний диспансер. Коли я побачив її – очам своїм не повірив. Неньку було не впізнати – худа, нечесана, розгублений погляд. Вона навіть не зрозуміла, хто я.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я вирішив продати її квартиру й купити будинок в селі. А тоді забрати неньку й доглядати там. І коли вже все підготував і хотів за нею їхати – вийшов з дому, а вона стоїть біля ґанку.

 – Мамо, як ти сюди дісталася? Хто тебе привіз?

 – Сама приїхала до свого синочка! Нарешті мрія моя здійснилася.

І тут я збагнув, що щось трапилось. Мама зникла. Я поїхав до лікарні, та мені повідомили, що ненька моя померла.

Я ніколи собі не пробачу, що тоді Наталю послухав. До слова, колишня навіть на похорон не прийшла. 

Після цих трагічних подій я вирішив піти на фронт. Адже тоді саме війна почалась. І ось зараз, коли я часто дивлюсь просто в обличчя смерті, бачу поруч маму. Вона мене оберігає.

А написав це, аби всім пояснити, що жодна дружина не любитиме вас так, як мати. І перш ніж слухати кохану, варто добре подумати, можливо це не ваша людина. Якби поважала вас, то й до неньки гарно б ставилась. Згодні? 

Що б ви зробили на моєму місці?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector