Через два роки після новосілля чоловік повідомив Галині, що кохає іншу. Але грошей у нього зараз немає, тому вона житиме тут, з ним. Дмитрові було байдуже, коли донька запитувала, що то за тітка живе у їхньому домі і розмовляє лише з її татом

Галина була одружена з Дмитром вже понад 10 років. У шлюбі в них з’явилася донечка. Коли їй виповнилося п’ять років, подружжя вирішило придбати квартиру. Весь цей час вони жили в орендованому житлі. Трохи назбирали грошей і взяли кредит, щоб придбати житло.

Жінка не тямилася від щастя, вона всі ці роки мріяла про власну квартиру, де вона буде господинею. Кожного дня Галина думала про те, який ремонт хоче зробити, які придбає шпалери та що повісить на стіну у вітальні. Все було чудово, вони переїхали, але казка закінчилася раптово — через два роки чоловік повідомив що кохає іншу. 

Дмитро вирішив, що це його квартира й не пішов з дому. Він просто взяв і привів свою коханку в дім з дружиною та донькою. Продати квартиру вони в той момент не могли, а просто очікували, коли нарешті виплатять залишок кредиту.

Дмитро став зовсім байдужий то сім’ї. Його не турбувало те, що донька постійно запитувала про чужу тітку у них вдома.Тривало це не довго й Галина переїхала з донькою знову в орендоване житло. Але щоб не робити чоловікові послугу, вона здала свою кімнату квартирантам. 

Чоловік став постійно телефонувати і просити виселити його нових сусідів, одна справа жити з дружиною, хоча і колишньою, а інша – з незнайомими людьми. Але Галина не погоджувалася, вона теж не хотіла бачити в їхній квартирі його нову кохану, але у неї ніхто не запитував дозволу.

Одного дня приїхали батьки Дмитра в гості. Вони знали, що чоловік з дружиною у сварці, але те, що він привів коханку в сім’ю, ніхто не знав. Батьки з першого дня знайомства полюбили Галину й ставилися до неї, як до рідної доньки. 

Галина не стала приховувати всього, що накоїв чоловік, а його батьки були шоковані й одразу почали повчати сина. Вони сказали, щоб він вчинив по справедливому: з’їхав зі своєю новою пасією з квартири і дав жити спокійно Галині і своїй доньці.

Тоді свекор дав свої заощадження сину й сказав, щоб він забирався геть з квартири й залишив Галину з донькою.

Вона була дуже вдячна батькам свого колишнього чоловіка і стала по можливості їх частіше відвідувати.

Пройшло сім років, батьки стали вже старенькі й Галина їх забрала до себе. Тепер вони живуть усі разом, а Дмитро навіть не згадує про батьків.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: