Через місяць Настя знову прийшла до мене на манікюр і похизувалась, як провчила свого чоловіка

Мало знаю жінок, які повністю задоволені життям у “золотій клітці”. Так само сталося з моєю клієнткою Настею. За той час, що вона робила у мене манікюр, я почула багато її несолодких одкровень. Вона була дружиною дуже заможного чоловіка.

Вони з Максимом прожили у шлюбі 15 років. Він один із найвпливовіших людей міста. На фоні цього Настя почувалась сірою тінню. Попри те, що вони жили в розкішному домі, їздили на дорогому авто, ростили красуню донечку, яка вчилась у приватному садку, а потім школі – жінка не була абсолютно щасливою.

Здавалося, б що могло бути не так? Насолоджуйся заможним життям. Та Настя постійно приходила пригніченою. Вона вважала, що її чоловік гідний кращої дружини. При чому він сам любив їй про це казати.

Настя закінчила університет на червоний диплом і спокійно могла будувати карʼєру, але коханий не захотів, щоб вона працювала. Йому було важливіше аби вдома був порядок та затишок, щоб дитина була під постійним наглядом. 

От вона й сиділа вдома. А потім вислуховувала, що це для її ж блага, він старається для них, тому часто пропадає на роботі.

Останній рік Максим все менше давав їй грошей на власні потреби, такі як манікюр у салоні. Казав, що це дорого. Так вона потрапила до мене. Якось вона вкотре сиділа та розповідала про свої проблеми. За мить вона вже витріщалась у вікно, а потім встала і підійшла ближче. Там було авто її чоловіка.

Він припаркувався біля сусіднього будинку, а через 5 хвилин до нього підсіла молода блондинка. Коли на це все дивилась Настя, я не знала куди подітися і що їй сказати. Я не раз бачила, що така машина приїжджає сюди, але я не здогадувалась хто цей чоловік.

– То-от як ти працюєш! – сердито прокоментувала та і повернулась до мене. 

Здавалося її мало бути геть ніяково та образливо, але все наче стало на свої місця. Настя навіть не плакала. 

– Він постійно каже, що у нього ділові зустрічі. Судячи з сукні тієї блонди вони точно не в офіс зібралися.

Коли я закінчила робити манікюр очі Настя аж блистіли, а обличчя наче показувало, що в неї в голові зараз повно ідей. Через місяць вона повернулась і похизувалась, як провчила чоловіка.

Він мав кредитку на яку надходили великі суми грошей. Максим не дозволяв дружині їх знімати. Тож вона сама пішла в банк і попросила приготувати їй 35 тисяч доларів, нібито на купівлю квартири. 

Потім вона таки купила квартиру, але оформила на імʼя матері. І гордо подала на розлучення. Розповіла, що чоловік не встиг зрозуміти, що грошей у нього не залишилось і зрадів, що вона сама захотіла піти від нього. Виявляється він просто жалів її усі ті роки.

Коли все виплило він ніяк не міг повернути свої гроші, адже вони були зароблені незаконно. Довелося Максиму змиритися зі своєю долею.

А Настя тепер живе з дочкою у чудовій квартирі, вона влаштувалась на роботу і пробує починати життя спочатку. Якось вона зізналася, що страшенно боялася втратити чоловіка, але тепер відчуває незрівнянне полегшення і дивується чому не зробила цього раніше.

Ми залишаємось не просто знайомими, ми здружились. І я більше ніж переконана, що скоро вона знайде своє кохання і буде по-справжньому щасливою. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector