Уже не раз натякала батькам, що нам з чоловіком не завадило б побільше квадратних метрів для життя. А вони вдають, що нічого не розуміють

Ми зі Степаном одружилися 6 років тому. Зараз я знову вагітна, а мій молодший син встиг піти в перший клас. Сподіваюся, що бодай цього разу пологи будуть швидкими й безболісними. 

Першу вагітність я згадую з ностальгією. Тоді мені здавалося, що я більше ніколи не наважуся народжувати вдруге. Та з часом пам’ять стирає увесь негатив, а натомість залишаються виключно приємні моменти. Хоча насправді виховання дитини – це не лише щастя й радість, але відповідальність і шалені витрати. 

Оскільки ми живемо в однокімнатній квартирі на околиці міста, у нас постійні проблеми з відсутністю особистого простору та незручним добиранням на роботу чи до батьків. Через відсутність часу й можливості няньчитися з двома малюками одночасно, ми почали залишати старшого сина у бабусі з дідусем. Вони, до речі, мешкають в приватному домі. У них є своя територія навколо дому, а поруч невеликий парк. Замість того, щоб обмінятися з нами нерухомістю, батьки на старості літ вирішили насолодитися розкішним життям. 

Я неодноразово натякала, що ми з чоловіком мріємо про заміський будинок, адже в ньому нам з дітьми буде надзвичайно комфортно. Та хіба мою матір це хвилює? Вона не збирається відмовлятися від зустрічей зі своїми подругами та сніданками у власному саду! А це нічого, що я не маю куди дітися у чотирьох стінах з її онуками? 

Пошепки

Як же мені не хочеться, аби моє третє немовля також страждало в однокімнатній квартирі, де немає спокою. Як ми усі разом там помістимося?

Але й свекри нічим не кращі. Вони продали автомобіль, а виручені кошти вирішили витратити на відпочинок. Уявляєте? Могли б віддати їх своєму єдиному синові, у якого сім’я та вагітна дружина! Проте на їхню думку, нам мають допомагати мої батьки, бо вони заможніші. 

От і вийшло, що нікому нам допомогти. Ніби й не сироти, але спадщини не дочекаємося. 

А як ви вважаєте, чи повинні батьки допомагати своїм дорослим дітям? Чи є скарги жінки виправданими? 

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector