Через нахабну пасербицю мій шлюб може розвалитися. Вже не знаю, що робити, бо чоловік не бачить проблеми та каже, що я просто драматизую!

У травні 2022 року я вийшла вдруге заміж. Мій чоловік Петро військовий, познайомилися у лікарні, де я працювала медсестрою. Він мені одразу так в душу запав – розповідав веселі історії, анекдоти, якось так жартував. Навіть коли виписався з лікарні, то зустрічав мене після зміни з букетом квітів, проводив додому. 

І от через 2 місяці ми розписалися. Петро одразу сказав, що хоче, аби я жила в нього на квартирі. Тому мою двушку вирішили здавати в оренду, аби мати додатковий дохід. 

З моїм сином Андрієм від першого шлюбу Петро дуже добре потоваришував, разом їздити на риболовлю, машини ремонтували. Інколи син з невісткою та онуками приходили до нас у гості.

Але от донька Петра, Марія, мене просто зненавиділа.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Принципово не прийшла до нас на розписку та вінчання, удала, що дуже хвора. Не вітає мене зі сватами та не хоче приходити у гості. А коли ми зустрічалися десь на вулиці, то показово розверталася спиною та говорила тільки з батьком. 

Спершу мене це дуже засмучувало, я старалася якось потоваришувати з пасербицею. На минуле 8 березня подарувала їй сертифікат у дуже дорогий салон краси, витратила майже 5 тисяч гривень. А вона його навіть не використала, відповідно, ті гроші пропали. 

– Ну Марія з дитинства мала такий характер. Не переживай, їй дуже важко з новими людьми знаходити спільну мову. 

Мало того, Марія з родичами почала про мене пліткувати. Нарікала, що я з її батьком тільки через квартиру в центрі міста і через його високу зарплату. Що вигадую якісь афери, аби собі привласнити чуже майно. І що я погана господиня, ніде не працюю, жахливо готую, а мій син взагалі пияк. Ну от нормальна людина буде такі дурниці вигадувати, я ж їй не зробила нічого поганого! 

Пошепки

Так от, нещодавно я вирішила зробити у вітальні ремонт. Тим паче, у нас назбиралася пристойна сума з оренди моєї квартири. Взяла нові шпалери, штори вибрала, ламінат купила. Залишалося хіба з чоловіком обрати якийсь диванчик та столик для гостей. 

Зараз Петра нема в області, поїхав по роботі на завдання. І от декілька днів тому до нас без попередження прийшла Марія:

– А це що таке? Ти що робиш? Що за барахло? 

– Ми будемо ремонт робити вдома. Ось, збираю речі. 

– А хто дав тобі право тут щось рухати? Ти це все повертай геть, нам ремонт не потрібен.

Марія взяла рулон шпалер та поставила його біля смітника. Ще й ходила взута по підлозі, яку я щойно помила. Бурмотіла під носа, щось кривлялася, руками махала.

Це вже була остання капля, я зібрала речі та поїхала до сина. Сказала чоловікові, що повернуся додому тільки тоді, коли Марія нарешті почне до мене по-людськи ставитися. 

Петя і надалі захищає доньку, каже, що то все характер. Але я не дозволю якійсь шмаркачці псувати мені життя. Нехай нарешті Петро приведе до тями Марія, бо вона стала великою нахабою. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector