Через нову роботу чоловіка ми ледь не розлучилися. Не знаю, що робити, бо його поведінка просто переходить всі межі дозволеного!

Декілька місяців тому мій чоловік отримав нову роботу. Досить довго шукав, ми жили на мою зарплату. А потім кум, Василь, запросив його працювати на будову.

Але графік там ого-го який ранній. О 5 ранку Олексій вже має бути на об’єкті. А це будова за містом, туди ще треба доїхати. Дорога займає 40 хвилин. Тому чоловік прокидався о 4 ранку. Ну а я, як жінка, маю йому приготувати сніданок та обід на роботу, бо поруч будови нема ніяких навіть супермаркетів. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І на будові він був до 9 чи 10 вечора. Приїздив додому, мився та йшов спати. Не мав сили навіть на те, аби з нашим Павликом погратися чи поскладати конструктор. 

Я працюю з 8 ранку по 17 годину, потім ще йду по Павлика у садочок, вдома готую, прибираю, граюся з дитиною. От чоловіка через роботу взагалі нема вдома. Інколи можуть статися різні форс-мажорні обставини: зламається кран, холодильник не працює, пральна машинка протече. Я часто брала ключ і сама ремонтувала сантехніку. Чи просила сусіда допомогти.

Важко жінці тягнути на собі всі хатні справи. І ще я маю прокидатися так рано, бо, бачте, Олексій сам собі не готує їсти. Тому о 4 ранку я ставала до плити і варила суп, гречку чи картоплю йому на роботу. Ну і ще сніданок. Бувало, що я просто засинала над плитою чи за столом, коли нарізала хліб на канапки. 

Найгірше – це відсутність підтримки. Ні свекруха, ні мама не розуміли мого обурення:

– Чоловік працює, гроші додому приносить. Тобі хіба так важко рано прокинутися? Думаєш до обіду спати? 

– Ні, просто нехай навчиться собі їсти готувати. Ви думаєте, я хочу о 4 ранку вже на кухні танцювати.

– Дивися, яка дівка гонорова! Та я встигала і на заводі зміну відпахати, і дітей виняньчити, їсти наготувати і ще вдома прибирати! Що за покоління ледацюг пішло? 

Мені ніхто навіть з сином не хотіли допомагати. Часто не встигала забирати Павлика з садка, тому просила свекруху заїхати до онука:

Пошепки

– Я не встигаю. Мені ще на базар треба.

– Так базар по дорозі якраз. Мені вже вихователька 3 раз телефонує.

Думаєте, свекруха забрала Павлика? Ні. Я заїхала за ним, добре, що вихователька затрималася ще на годину. Але отримала дуже агресивне попередження щодо запізнення. 

І якось чоловік приїхав додому сердитий. Вирішив, що могла злість зігнати на мені та синові:

– Що за безлад у квартирі ти розвела? Свинарник! Нема нічого їсти. Дістала твоя пісна гречка та картопля!

– Так ти хоча б раз приїхав і мені допоміг. Думаєш, то легко на собі всі хатні справи тягнути? 

Ми так посварилися, що я не витримала і просто виставила Олексія за двері. Квартиру мені бабуся покійна колись віддала, тому чоловік тут не прописаний навіть. 

Ну і Олексій повернувся до своєї мами. Знаєте що потім сталося? Пані Ольга щовечора до мене дзвонить і жаліється на сина. Бо не звикла, що треба так рано вставати і йому їсти готувати. 

– Та помиріться ви вже нарешті. Така горда чи що?

– Нехай ваш син спершу навчиться готувати їсти. Він не мала дитина. 

Я втомилася бути прибиральницею, кухаркою та хатньою робітницею. Нехай ця ситуація навчить Олексія цінувати мою турботу і любов, а не дорікати, яка я погана жінка!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector