Через роботу дружина зовсім забула про сім’ю. Я просто не мав вибору. Така мати дітям не потрібна

Вже десять років я одружений. Ірина завжди була дбайливою і доброю, цим мене й підкорила. У нас двійко дітей: хлопчик і дівчинка. Живемо в орендованій квартирі. Колись мріяли про власну, та через війну ціни в нашому регіоні надто зросли та довелося відкласти купівлю нерухомості. 

Я працюю інженером на виробництві. Дружина досить довго була в декреті. Та кілька років тому вона вирішила знайти роботу, адже ми збирали гроші. Уявіть вона стажувалась на фірмі три місяці і їй не заплатили ні копійки. Нахабно використали. Тоді в Іри почалась депресія. Та я її підтримував.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Потім дружина знайшла іншу роботу. Цього разу в банку. Обіцяли гарну зарплатню. Та виявилось це надзвичайно складно. Цілісінький день Іра спілкувалась з клієнтами: траплялись різні, одні сварились, інші не давали спокою. 

Щовечора дружина поверталась додому й просто падала на диван без сил. Потім ледве вставала і робила вечерю. Ми зовсім перестали спілкуватися, вона не займалась дітьми, навіть їхню домашню роботу не перевіряла. Врешті я не витримав:

Пошепки

 – Послухай, це ненормально. У мене наче взагалі дружини немає! Діти забули, яка їхня мати на вигляд.

 – І що ти пропонуєш? Покинути роботу, за яку так гарно платять? Ми не можемо зараз цього собі дозволити.

 – Я розумію. Та тепер буде так – щодня після повернення додому ти зачинятимешся в спальні та лягатимеш на годину спати. Я за цей час готуватиму вечерю, а потім ми усі разом будемо сідати за стіл. Можливо так ти матимеш сили й на нас.

Після цих слів дружина заплакала і міцно мене обійняла. Відтоді наші стосунки суттєво покращали. Ірина охоче тішить нас смачненьким у вихідні дні. А серед тижня головний на кухні я. Вважаю, що це цілком нормально. Якщо обидвоє працюють, то й вдома обов’язки треба ділити! Згодні? 

А у вас в сім’ї як?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector