Через таку безсоромну витівку Валі мої дітки залишаться без порадунків на Миколая. Досі у голові не вкладається, як родичка могла так підло брехати!

Я дуже люблю бавити діток. І коли у зовиці народився синочок Мирон, то я ледь не щодня бігала до них у гості, аби поняньчити племінника. 

Однак, зараз Валентина з Мироном стали для нас великою проблемою. Розумію, що так про рідних не можна говорити, але інакше не виходить. 

Валя на 7 років молодша від мого Сергія. У 19 років вона народила синочка. Але от її подружнє життя не вдалося – розлучилася з чоловіком дуже швидко та переїхала до мами, Ольги Миколаївни. Свекруха носилася з ними, як з писаною торбою, чесно. Всю свою заначку витратила на іграшки, одяг та подарунки для онука. Ну і про Валю не забувала, купила їй новий телефон, взуття, куртки. 

Я не розуміла цього, чесно. Ну ти доросла жінка, піди на роботу і сама забезпечуй дитину. А так виходило, що вона з ранку до ночі сиділа з дитиною і просто ледарювала. Ні їсти приготувати, ні поприбирати чи бодай помити посуд. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

До речі, колишній совісно платив аліменти на сина. Але я бачила, на що Валя витрачала гроші, точно не на дитину. Купила на виплати собі одяг, пішла з подругами у кафе, поїхала у Буковель. 

Але декілька місяців тому свекрухи не стало, інфаркт. Я думала, що Валя нарешті візьметься за голову, стане відповідальною жінкою. Дарма сподівалася, чесно. Адже Валя почала просити допомоги у мого Сергія:

– Мені треба 3 тисячі, купити продукти.

– Слухай, так тобі колишній мав аліменти заплатити.

– Ой, ну що тих 7 тисяч? Раз пішла – і вже нема. Тим паче, я мати-одиначка, мені важко самотужки дитину виховувати.

– Ти просто гроші витрачаєш на різну дурню. Навчися розподіляти їх правильно.

– Знаєш, якби мама тільки почула твої слова!…

Після цієї фрази Сергій вже не міг сперечатися з сестрою, тому постійно давав гроші. Хоча я не раз казала, що Валерія просто навчилася гарно ним маніпулювати. І, крім сестри, він ще має своїх 3 шибеників. Їм також треба купити на зиму взуття, одяг, якісь солодощі та подарунки. 

На носі новорічні свята, Миколая за новим календарем припадало на 6 число якраз. Я отримала зарплату і хорошу премію, відклала гроші діткам на подарунки. Сини хотіли машинки на пульті керування (а це дорогі іграшки), пістолетики з патронами ну і багато солодощів. Пасувало ще старшому синові нові черевики, а молодшим шапки та рукавички.

Пошепки

Але, здається, цього року мої діти залишаться без подарунків. Адже минулого тижня до нас приїхала зовиця. Чоловіка якраз не було вдома, тому вона почала жалітися мені на здоров’я:

– Здавала аналізи. І так багато грошей заплатила, а ще треба лікуватися. Відправляють у санаторій. Тільки де я гроші візьму?!

Мені тоді щиро стало шкода Валю. Адже здоров’я то така штука, яку треба берегти. Тобі віддала їй 12 тисяч гривень на санаторій. Валя божилася, що точно поверне ті гроші до останньої копійки. 

Однак, виявилося, що ніякого санаторію просто не існує та всі болячки Валя вигадала. А знаєте, куди вона гроші витратила? На відпочинок з подругами, поїхала у Буковель на вихідні. Побачила її фотографії на Фейсбуці, як вона купається у басейні, катається на лижах. Сергій так розлютився та кричав, що просто не хочу згадувати ті слова. 

Ну просто уявіть собі рівень нахабства: Валя відверто набрехала в очі та попросила досить велику суму грошей. Ну 12 тисяч зараз – це чималі гроші, для когось ціла зарплата. Тим паче, вона знала, що ми ці гроші хочемо витратити на подарунки для синів, її рідних племінників! 

Я була шокована таким підлим вчинком. Але на цьому наші проблеми не закінчилися. Коли Валя приїхала з “санаторію”, то ми одразу зателефонували та у жорсткій формі попросили повернути всі кошти. 

– А де я їх візьму? Мені ще колишній не дав аліменти. Тим паче, синочку треба купити..ю

– Валю, от знаєш, ти мені вже геть набридла зі своїми проблемами. У мене що, грошей кури не клюють? Чи дітей не треба годувати та одягати? Підійми свою 5 точку та влаштуйся на роботу. 

– Я постараюся повернути. Але не всі гроші одразу.

– Валентино, даю тобі часу до грудня. Або зустрінемося вже в суді. Пошлю тебе за російським кораблем.

І зараз Валя намагається “перетягти” деяких родичів на свою сторону. Жаліється, бідолаха, як з неї брат гроші вимагає. Таке враження, наче ми в неї останні копійки забираємо. 

Хтось з родичів нас засуджує, хтось навпаки – підтримує, бо знають, яка Валя корислива. Але щодо суду чоловік не жартував, він дійсно налаштований серйозно судитися за борг. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector