Через такий “жарт” Павло втратив свою наречену. Замість весілля вони поїхали писати заяву на розлучення

Один невдалий жарт мого друга зруйнував його родину. Павло мав гарне почуття гумору, грав у КВН. Але того разу дожартувався капітально. 

Молодята вже під’їхали до церкви. І Паша хотів розіграти всіх гостей. Заздалегідь попросив своїх дружбів набрати у порожню пляшку з-під коньяку узвар. Аби трохи розіграти гостей. 

І от вони підходять до церкви. Паша удає, що він дуже сумний і до нього підходить дружба:

– Ти чому такий сумний?

– А як тут радіти? Он, затягла мене під вінець. Який я нещасний чоловік. Дай мені пляшку, я з горя нап’юся!

І Павло випив ту пляшку з узваром до дна. Гадав, що гості оцінять таке почуття гумору та посміються. А це почули всі-всі-всі, хто приїхали на вінчання. 

Пошепки

Однак, наречена Оленка розплакалася, вибігла з церкви, сіла в машину та поїхала геть. Тато дівчини аж взяв Павла за шию та почав трясти перед церквою. Батьки Павла хотіли наздогнати наречену-втікачку, але не вийшло. Потім ще перепрошували у гостей, казали, що то розіграш. Але вони жарту взагалі не зрозуміли. 

Ось вже тиждень Оленка не відповідає на дзвінки Павла. Її батько готовий ще надавати стусанів такому горе-нареченому. Ні про яке весілля і мови нема, тут тільки про розлучення говорять. І це ініціатива Олени. Вона казала, що дуже розчарувалася у Павлові та не хочу будувати з ним родину:

– Виставив мене перед всіма гостями якоюсь мегерою. Та він сам зробив мені пропозицію, ніхто через силу не змушував! 

Батьки Павла на нього дуже образилися. Щодня нагадують, який він дурень, що через такі жарти втратив наречену. Оленка дуже красива і хороша дівчина. Щиро шкода, що Паша не цінував її почуття і хотів так висміяти. 

Може, хоча б цей випадок навчить його тримати язик за зубами?

Чи є шанс повернути наречену? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector