“Через тебе всі гості мали поганий настрій. Ти зіпсувала свято!” – кричала кума у слухавку. Але мені ні каплі не соромно, навмисно хотіла її провчити!

Тиждень тому в моєї куми було свято, 40 років. Вона живе в Одесі, а я у Тернополі. Спершу я думала відмовитися, бо зараз трохи наші з чоловіком фінанси співають сумні романси. Нещодавно взяли кредит на машину, ще дітям навчання в університетах оплачуємо та оренди квартир. 

– Ой, Любонько, нічого. Твій приїзд для мене вже буде подарунком! – щебетала у слухавку Валя. 

Тому я взяла на роботі 3 дні відпустки, зібрала валізу та поїхала до куми. Дорога далека, адже до Одеси треба їхати аж 9 годин. 

Однак, після важкої дороги я не могла відпочити. Валя хотіла святкувати день народження вдома і ми почали готуватися. Треба ж начистити картоплю, запекти курку, приготувати декілька салатів, канапки, тарталетки та ще й пляцки на десерт. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але Валя 5 хвилин постоїть на кухні, а потім кудись побіжить. То в магазин (хоча всі продукти були в холодильнику), то сміття викинути чи по телефону поговорити. Єдине, чим вона дійсно допомогла – це заправила салат майонезом. 

Ввечері до нас прийшли гості, я бігала навколо них, наче прислуга. Тому принеси чаю, тому подай виделку чи ложку, поріж торт, налий компоту. Валя так сміялася та говорила з гостями, а про мене не згадувала. Та і я зрозуміла, що ті всі люди якісь бізнесмени, директори, заробляють чимало. Бо такі дорогі подарунки принесли Валі. Хтось подарував кухонну техніку, чайний сервіз, і навіть путівку в санаторій. 

Пошепки

Мені стало якось неприємно, складалося враження, що Валя мене чисто запросила, як прислугу. Гості ще довго сиділи у вітальні, а я розстелила собі розкладушку на кухні. Спокійно не могла спати, бо вони шуміли, гучно слухали музику. Тільки о 5 ранку закінчилася ця гулянка. 

Але думаєте, кума хотіла провести мені екскурсію по місті? Чи хоча б подякувала за допомогу? Ні, тільки зранку принесла брудний посуд:

– Ну ти помиєш, добре? Бо мені після вчорашнього треба трохи відпочити.

Ось тоді мені стало дуже образливо. Я взяла валізу, одягла куртку та поїхала геть. На щастя, вдалося знайти номер у недорогому готелі, а наступного дня поїхала в Тернопіль додому. 

Думаєте, кума попросила у мене вибачення? Ні! Зателефонувала та почала нарікати, що я їй не допомагала та ще й подарунок не привезла! Я аж від такого нахабства дар мови втратила та не знала, що відповісти на такі звинувачення. 

От як ще назвати поведінку куми? Я просто в шоці. Сама поводилася так нахабно, а мене виставила винною. Як тепер після цього допомагати людям?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector