– Через тебе я без батька росла! От тепер і ти відчуй, як воно мені було!

Раніше я любила читати різні історії про розлучення, але б ніколи і подумати не могла, що в моєму житті станеться щось подібне.

Чудовий чоловік, розкішне весілля, шалене кохання – нічого не передбачало біди. Навіть натяку не було на якісь неприємності чи проблеми. А потім в наше життя, як і в життя багатьох українських сімей, прийшла вона – молода, свіжа, красива коханка.

Я на той час займалась новонародженою донечкою, привести себе до ладу часу не заходилось. Може, через це Женя мене і покинув. А може просто не був готовий до свого нового статусу батька. Хто ж його знає, пішов він, не попрощавшись.

Донечку виховувати складно, але ще важче все це дається, коли тобі 20 років, а в тебе ні рідні, ні грошей, ні хоч якоїсь підтримки. Були моменти, коли хотілось кинути все і опустити року. Але ж ні: щоразу я продовжувала йти вперед, вкладала у своє дитя час, душу та любов.

На свій 13-й день народження моя Ліля отримала привітальну листівку та конверт з грошима. На звороті виднівся підпис: “Від тата”. У той момент в мене земля пішла з-під ніг, їй Богу. Розуміла, що колись таке може статись, але до останнього не вірила.

Поки я на своєму горбі тягла і себе, і дитину, і квартиру сама винаймала – чоловік розважався з молодою дружиною, відкрив свій бізнес, будинок здоровезний відбудував. От тільки дійшли до мене чутки, що дітей в них не можу бути…Ясно стало одне: Женя почав свою доньку від першого шлюбу в нову сім’ю переманювати. Я і так, і сяк Лілі пояснювала, що не треба на це вестись. Але хто ж вистоїть перед новеньким телефоном і першою поїздкою за кордон? Доньці я нічого не забороняла, бо боялась її відлякати. 

Пошепки

Тепер дуже про це шкодую: спочатку вона в тій сім’ї тільки вихідні проводила, потім почала на весь тиждень з ночівлею лишатись, а от уже й минув місяць, як вона вдома не з’являлась.

На всі мої прохання припинити таку поведінку Ліля реагує агресивно: кричить, каже, що це через мене вона виросла без батька. Мабуть, добряче там уже їй мізки промивають…

Я не знаю, що тепер робити. Почуваюсь кинутою і непотрібною. В суд іти не дуже хочеться, бо для дитини це буде стресом, а іншого рішення я не бачу… Хіба ж може один і той самий чоловік уже вдруге зруйнувати мені життя?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як ви думаєте, батько намовляє дівчинку проти її рідної матері? Що з цим робити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector