Через цю нахабну витівку зовиці пересварилася зі родичами у таке велике свято. Тепер всі думають, що я скандалістка та не хочуть навіть у гості приходити

Цього року я не мала такого бажання святкувати другу Святу Вечерю. А з ким? Донька з чоловіком та онуками поїхала у Вінницю до свекрів, на роботі багато справ. Як на зло, пральна машинка зламалася, а зарплату затримували. 

Тим паче, що за новим календарем свято припадало на п’ятницю, робочий день. То ж треба прибирати вдома, купити продукти в магазині, приготувати 12 страв. Точно за годину не впораюся. 

Але, на щастя, мене врятувала зовиця Ольга:

– То що, які маєте плани на вечерю?

– Ніякі. Я працюватиму, Степан також. Вихідний не дають, може, буде скорочений робочий день. 

– Ну давайте разом повечеряємо. Я прийду з Романом, принесу кутю та пампухи. А ти вже решту приготуй. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені така ідея сподобалася. Тим паче, якось веселіше та легше буде разом. Не буду стояти до ночі біля плити, готувати.

У п’ятницю швиденько поїхала додому, поприбирала, чоловік все допомагав. Нас буде тільки 4 людей, відповідно, не треба робити велику гостину та гулянку. Запекла рибку, зварила узвар та вареники. 

Домовилися на 8 вечора повечеряти. Ледь-ледь встигла вчасно стіл накрити до приходу гостей. 

Однак, Ольга прийшла не сама. З собою привела ще доньку, зятя, онучку та сватів. І вже гостей стало не 2, а 5 людей! Степан швиденько побіг у гараж, аби дістати більший розкладний стіл, бо за наш всі не поміщалися. 

Зовиця принесла в пакеті тільки баночку з кутею, декілька голубців у судочку та пакунок магазинних пампухів. Тих “гостинців” не вистачало на всіх гостей. Та і взагалі, я навіть поставила різні тарілки та чашки. Свати Ольги дивилися на мій стіл дуже прискіпливо та зверхньо. 

Мені було дуже неприємно за таку поведінку Ольги. Тому, поки гості сиділи у вітальні, я відвела зовицю на кухню, щоб серйозно поговорити:

Пошепки

– Ти навіщо мене так підставила?

– Тобто?

– Не могла попередити про сватів та дітей? 

– А що тут такого? То ж мої родичі, хороші люди. 

– Та елементарно запитати, чи можна з гостями прийти. Це моя квартира. Ну і як я тими варениками нагодую всіх за столом? 

Ольга на мене дуже образилася. Ще й пішла до вітальні та сказала, що я погана господиня та прошу всіх піти геть. Звісно, свати і діти так глянули на мене, наче я зараз взагалі цю квартиру спалю. 

– Вибачте, не знала, що жінка мого чоловіка така скнара. Ну воно й видно, який стіл – така і господиня. Краще хотімо до мене на вечерю. 

Степан взагалі був шокований такою поведінкою. Він ж сам намагався потім розпитати в сестри, що трапилося і чому вона нас не попередила щодо сватів.

– Ой, брате, а я що, повинна за кожен крок перед тобою вичитуватися?

– Ні. Але просто сказати, що вас буде більше. Ти ще й принесла якісь магазинні пампухи, хоча обіцяла свіжі вдома спекти. 

– Ну знаєш, я тобі не наймичка, аби до чужої хати все домашнє нести. Хай твоя жінка готує, раз така пані розумна! Ще й на таке велике свято прогнала гостей геть!

Я взагалі в шоці з такої нахабної поведінки родички. Взяла і зіпсувала нам таке свято. Так мало того, ще й перед іншими родичами осоромила. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector