Через тиждень після весілля ми відкрили конверти, то мало не знепритомніли. Навіть озвучувати не хочеться цей мізер

Весілля – це свято, яке кожна пара хоче зробити особливим і незабутнім. Зараз популярно робити скромні, але стильні святкування. Так, щоб у наречених було трохи менше клопоту. Але буває так, що молоді всю душу вкладають в організацію. Стараються, щоб всі залишилися задоволені і отримали позитивні емоції. Але невдячні гості все псують.

Героїня нашої сьогоднішньої історії як раз стала заручницею подібної ситуації. Кожен може по-різному відреагувати на її розповідь, але ясно одне, розчарування від нездійснених очікувань вже не виправити.

Ситуація з життя

«Почну свою розповідь з того, що з недавніх пір я заміжня жінка. Місяць тому я сказала “так” коханій людині, і тепер я найщасливіша дівчина на Землі. День народження нашої сім’ї повинен був бути просто ідеальним, і ми доклали багато зусиль, щоб виконати цю непросту задачу.

Весілля в житті буває тільки раз, тому ми відразу вирішили, що святкування повинно бути на висоті. Нам хотілося, щоб в цей день не тільки ми відчували щиру радість, але і всі наші гості. Бенкет на весь світ влаштовувати не збиралися. Весілля планували середніх розмірів за нинішніми мірками, близько 80 запрошених.

Щоб все було по-справжньому ідеально і ми ще довго могли згадувати це свято з теплом на серці, ми відразу вирішили – економити не будемо. Всі свої заощадження вклали в організацію весілля. Але по ходу справи витрати зростали, і довелося взяти ще невелику позику. В цілому весілля обійшлося приблизно в 14 тисяч доларів.

Все повинно бути ідеально

Хтось запитає, чи не забагато на таку кількість гостей. Але висока якість коштує грошей. Ми постаралися продумати все до дрібниць: вибрали відповідний заміський комплекс з купою класних атракціонів, орендували хороше житло для гостей, а накривати стіл запросили кращих кухарів. Стіл був просто бездоганним. І це все без декорацій, послуг організаторів і тому подібного.

Нам дуже хотілося, щоб всім все сподобалося, і щиро сподівалися, що подарунки гостей допоможуть виплатити хоча б позику. Звичайно, в глибині душі ми мріяли, що церемонія окупиться майже повністю. Адже коли гості побачать результат наших старань, то оцінять його сповна.

Пошепки

Запрошуючи рідних і близьких на свято, ми детально розповідали їм, яким має бути святкування, і в яку копієчку нам все це влетіло. Деяким навіть натякали, скільки хотіли б отримати в подарунок.

Невдячні гості

Що ж, урочистість таки відгуляли за вищим класом. Але коли через тиждень після весілля ми відкрили конверти, то мало не знепритомніли. Навіть озвучувати не хочеться цей мізер. Просто соромно.

Ми і подумати не могли, що у нас настільки невдячні гості. Подарованих грошей не вистачило навіть на закриття кредиту. А ми були впевнені, що не тільки його погасимо, а й на весільну подорож за кордоном залишиться. До болю прикро.

Мені самій було б соромно дарувати такі копійки. Вже краще просто відмовитися і не приїжджати на весілля. Тепер ми з чоловіком сидимо і думаємо, навіщо нам потрібне було таке дороге свято. А ще позику до кінця погасити якось потрібно і сімейне життя починати будувати».

Ось так невдячні гості зіпсували молодятам все враження від весілля. 

А що ти думаєш щодо ситуації, що склалася? Чи правильно наречений і наречена підійшли до планування весілля?

Цікаво, що героїня нічого не сказала про допомогу батьків. Але ж у нас мами і тати часто відкладають спеціально на весілля дітям або хоча б підстраховують їх. Складна і неоднозначна ситуація.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector