Чи дозволяє тематика заходу таке? Анджеліна Джолі вийшла в світ без бюстгальтера

В останні кілька років Анджеліна Джолі радує шанувальників своїми виходами у світ зовсім не часто.  Зазвичай її можна побачити на прогулянці з дітьми . Що говорити, якщо актриса в черговий раз пропустила “Оскар”!

Напевно, тому кожен її вихід досліджується фанатами буквально під лупою. Вони відзначають поправилася Анджеліна або, навпаки, схудла, виглядає щасливою або здивованою. Крім того, обговорення викликають дві її дочки, Шайло і Вів’єн, які все більше стають схожими на хлопчиків .

29 березня 2019 року Джолі взяла участь у засіданні Генасамблеї всесвітньої організації ООН. Її доповідь була присвячена уразливості всіх жінок на нашій планеті:

Жінки у всьому світі займають керівні пости, беруть долю у власні руки, але в той же час більшість жертв військових конфліктів і раніше жінки. Серед біженців і жертв насильства більшість – жінки.

Джолі переконана, що всі кривдники повинні бути покарані відповідним чином.

На окрему увагу заслуговує вбрання Джолі. Біла блуза, невелика золота прикраса і яскраві губи – це поєднання виглядало на ній дуже вигідно і доречно. Якби не одне “але”.

Крізь блузу можна чітко побачити, як просвічуються її груди. Невже Джолі забула надіти бюстгальтер? І куди дивилися її стилісти?

З’явитися з такою “помилкою” на світському виході – це одне. Але чи доречно подібне на такому серйозному заході?

Треба відзначити, що, судячи з вигляду Анджеліни, відчувала вона себе цілком комфортно і впевнено. Як, втім, і завжди!

Як ви думаєте, чи дозволяє етикет подібних заходів бути в вбранні без бюстгальтера? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector