Чи потрібно поступатися місцем у транспорті літнім людям

Не усі люблять переміщатися в громадському транспорті.

Це і не дивно, адже інколи краще пройтися декілька хвилин пішки, ніж терпіти скупчення людей, де тобі стануть на ногу, або брудною сумкою вимажуть одяг.

Насправді, комфорт у трамваї чи автобусі залежить в більшості не від транспортного засобу, а від пасажирів та їхньої поведінки. 

ПОВЕДІНКА В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ

Згідно з правилами поведінки в транспортних засобах, сидячі місця в першу чергу відведені для літніх людей, вагітних, чи людей з обмеженими можливостями.  

Усім вище перерахованим категоріям чоловік повинен поступатися місцем й при цьому запропонувати сісти, щоб людина все зрозуміла.

Але в житті дорослі люди рідко дотримуються елементарних правил ввічливості, через що просто кожну поїздку перетворюють на стрес і для себе, і для оточення. Правда, тут є й інша сторона медалі. Чи можна звинувачувати втомленого чоловіка, який важко гарував дві зміни. Ніхто не знає життєвих нюансів, і часто борці за справедливість починають звинувачувати цього чоловіка в невігластві.

Пошепки

Насправді, фахівці стверджують, що не потрібно поступатися місцем людям, які трішки старші за 50, адже вони ще не вважаються літніми людьми.

А ще, якщо у вас є можливість пройтися на свіжому повітрі, то краще пройдіться одну зупинку. Рухатися корисно! 

Як на мене, то в житті трапляються різні ситуації і не нам судити один одного. Правда, кожен відповідає за себе, тому якщо ви можете постояти декілька зупинок, то поступіться місцем вагітній жінці чи старенькому дідусеві. Ви маєте усвідомлювати, що повинні створювати комфорт для інших і бути прикладом.

Інколи краще не знати правил, ніж знати і не дотримуватися. 

Чи згідні ви зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector