Чим більше шансів ти йому даєш, тим гірше робиш для себе

Не потрібно постійно тягнути за собою неправильну людину, тим більше — вимагати від неї правильних вчинків це просто нереально. Навіщо витрачати свої сили та енергію на те, що ніколи не дасть результат, а історія просто буде повторюватися знову і знову, біль буде лише наростати й з кожним разом ще дужче ранити серце.

Не піддавайтеся на маніпуляції, знайте собі ціну, адже слова та обіцянки часто розходяться з істинними намірами. А про це можна судити лише по вчинках. Ми часто слухаємо, але чуємо лише те, що приємне нашому серцю. На світ потрібно дивитися реалістичними очима, можливо, це вбереже вас від страждань. 

Не нехтуйте власним серцем двічі, адже не завжди другий шанс для іншої людини дійсно щось змінить на краще. Зазвичай, після другого разу людина шкодує про те, що не пішла ще першого разу, а просто згаяла свої дні поруч не з тим.

Не будь засліплена коханням. Другі шанси слід давати холодним розумом, а не інтуїтивно, оскільки наше серце теж може помилятися. Слід спитати себе, чи готова ти це пережити ще раз, ще дійсно слід витрачати свою силу та енергію на токсичну людину, яка лише завдавала болю. 

Чим більше шансів ти даєш неправильній людині, тим менша ймовірність, що людина дійсно зміниться. Хоча спершу солодкі обіцянки можуть нас переконати в щирості почуттів, але часто це просто обман, який легко виявити ще на початку стосунків. Так чому ми тоді даємо цій людині треті, четверті спроби? Настільки важливо відчувати кохання і при цьому бути нещасливою?

Потрібно пам’ятати про те, що коли ти даєш повторний шанс іншій людині ти водночас забираєш в себе можливості стати кращою, сильнішою. Можливо, замість того, щоб знову починати приречені стосунки, краще їх відпустити й знайти того, хто більше ніколи не завдасть тобі болю, з ким буде затишно і комфортно. Щоб рухатися в більш прекрасне і світле майбутнє.

Замість того, щоб думати, що розставання – це витрачені даремно минулі роки, потрібно розпочати думати про те, скільки ще попереду може бути втраченого часу, якщо зараз зробити цей крок.

Чи варта людина того, щоб отримувати другий шанс? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: