Чим більше віддаєте жінці, тим більше отримуєте від життя

Поруч з жінкою чоловіку важливо відчувати себе авторитетом, статусним та мужнім, в той час, коли жінка хоче бути однією єдиною для нього, знати свою незамінність та унікальність. 

Чоловіки нехтують простими словами, обіймами, поцілунками, вони думають, що все і так зрозуміло, що всі слова вже сказані давним-давно і цього робити більше не потрібно.

Чоловіки, ви дуже помиляєтеся.

Просто обійміть свою дружину вранці й скажіть про те, що вона для вас найкраща. Не бійтеся зателефонувати і сказати, що ви сумуєте за нею. Такі дрібнички окриляють будь-яку жінку, дають наснаги жити далі й боротися за вас, за стосунки й кохання.

Підтримуйте вогник у ваших відносинах і дружина буде дивитися на вас з таким запалом, як і двадцять років тому, коли ви вперше зустрілися. Жінку постійно потрібно надихати, а у відповідь вона подарує вам значно більше.

Навіть роблю висновки з власного досвіду, от ми разом з ним повертаємося з роботи, і мене дуже злить, що він починає займатися своїми справами, а я змушена готувати вечерю, потім все прибирати… Але як тільки він підійде до мене, ніжно поцілує, подякує за цю вечерю, я тоді отримую стільки наснаги, що хочу  і далі готувати йому, дарувати свою турботу, бо знаю, що це ціниться. 

Жінка хоче відчувати поруч із собою вічно закоханого в неї чоловіка. Іноді чоловік щиро не розуміє, чого не вистачає жінці, ну що їй ще треба – будинок є, гроші начебто є, можна відпочити десь, а вона знову всім незадоволена.

Чому ж ви завойовуєте жінку тільки до шлюбу, а потім втрачаєте свій романтизм, не хочете робити сюрпризи? Насправді закохати в себе значно легше, ніж зберегти це кохання. Одруження – це не виконане завдання і не місія, шлюб – це стан, і стосунки не завершуються після штампа в паспорті чи зміни прізвища.  

Жінці потрібна увага, а чоловіки зазвичай вважають, що проживання разом цілком достатньо й часто забувають, що над стосунками потрібно працювати завжди. Чоловіки працюють, відпочивають з друзями, дивляться телевізор, пропадають на рибалці  – а часу на жінку у них завжди не має. 

Найгірше усвідомлювати те, що ці чоловіки можуть бути взагалі непогані, але коли жінці не вистачає уваги – вона стає нещасливою. У неї гасне вогонь і запал, світ втрачає барви. 

Цікавтеся почуттями дружини. Балуйте свою жінку дрібницями, ставитеся до неї як до маленької дівчинки, не потрібно іноді дорогих подарунків, найчастіше щоденна увага в дрібницях дорожче дарунків. Влаштовуйте маленькі сюрпризи, запрошуйте в кіно, в театри, купуючи потай квитки, запрошуйте в кафе на вечерю, обід, в парк погуляти. Не лінуйтеся організовувати дозвілля.

Не будьте скупими!

Потрібно вміти ділитися емоціями, словами, жестами, подарунками. Якщо ви будете жадібні до своєї дружини, так і не зрозумієте, що таке справжня жіноча енергія.

Хочете отримувати значно більше – навчіться віддавати, просто так, безкорисливо – в цьому і полягає кохання. Обмін енергіями дарує наснагу йти вперед, надихає на нові звершення. Якщо жінка постійно дарує вам себе, своє життя і нічого не отримує у відповідь, то вона так скоро перегорить. Чим підживлюватися людині, яка постійно ділиться внутрішньою енергією з іншими? Де ж брати наснагу та сили…

Жінка, яка постійно живе в дефіциті вашої любові, в матеріальному недостатку – це нещаслива жінка, а значить вона буде посилати такі ж вібрації в простір. Жінка набагато сильніше впливає на простір.

Не думайте, що ваш єдиний обовязок – це заробляти гроші. Не тільки цього потрібно жінці. Іноді вона готова була б відмовитися від вечері в дорогому ресторані, щоб провести час у ваших обіймах, вдома… разом. 

Коли ви одружуєтеся, ви стаєте одним цілим. Ви маєте все робити разом, ви партнери. Чому ви віддаляєтесь від дружин?

Як і чоловік, так і дружина повинні завойовувати серце один одного щодня. Насправді вогонь пристрасті можна запалити в будь-який момент, слід лише докласти для цього зусиль. 

Дружна хоче відчувати себе бажаною, і не важливо, скільки ви разом, 1 рік чи 20. В цьому і секрет щасливого подружнього життя: не ставати байдужими до проблем один одного, вчитися розуміти й старатися закохувати в себе партнера знову і знову. Якщо просто сидіти, склавши руки, бачитися вранці та ввечері лише перед сном – то може зруйнуватися навіть найпалкіше кохання.

Кохана жінка – особлива, вона дарує чоловікові те, що не можна купити за найбільші скарби світу.

Від такої жінки виходить енергія. Тепло. Внутрішня сила, навіть якщо вона виглядає тендітною і слабкою. І ця енергія робить її богинею в очах чоловіка. Може бути, це архетип богині-матері, хто знає? Тільки чоловік може це відчути.

Такій жінці не треба нічого пояснювати.  Вона буде читати ваш погляд та розуміти все без слів. Вона завжди дасть пораду та підтримає ваше рішення. З нею не буде страшно бути тим, ким ти є насправді, адже вона буде любити тебе не за статки чи статус у суспільстві, а просто за те, що ти є.

  • Правильно любити жінку – це дбати про те, що вона відчувала себе щасливою та захищеною. 
  • Правильно любити жінку – це контролювати свої емоції, не дозволяти собі образи.
  • Правильно любити – це вміти бути надійним, не дивлячись на сварки, скандали, образи – не переставати робити те, що потрібно вам робити, продовжувати піклуватися про сім’ю, оплачувати рахунки і робити якусь свою роботу
  • Правильно любити жінку – це вміти говорити спасибі і не боятися бути при цьому слабким. Жінці потрібно дякувати за те, що вона піклується про вас, ваших дітей, створює затишок, і тоді вона буде вдячна і вам.  
  • Правильно любити – це зрозуміти, що для жінки є найважливішим, знати, що їй приносить найбільше задоволення і давати їй можливість насолоджуватися життям. 

Ви згодні зі мною?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector