Чим холодніше ставишся до чоловіка, тим сильніше він тебе любить

Одного разу, до хлопчика прилетіла незвичайна птиця. Він зацікавився нею, почав знайомитися, а згодом сильно прив’язався. Йому було страшно, що одного разу вона може полетіти і не повернутися, тому вирішив взяти її до рук та міцно тримати, аби вона завжди була поряд. Проте він не врахував того, що така турбота може налякати пташку й вона миттю втече. Саме це й сталося… Крилатої красуні не стало, а в душі хлопчика поселилась порожнеча. 

Цей приклад можна застосовувати відносно будь-якої ситуації. Коли ми занадто сильно за щось чіпляємось — нічого не виходить. Чому колишні повертаються лише після того, як ми про них забуваємо й наважуємося жити далі? Все дуже просто. 

Коли пара розходиться, один партнер продовжує жити щасливим життям, а інший постійно згадує стосунки, намагається все повернути та виправити. У цей момент перший безперервно купається в позитивній енергетиці, яку разом з думками посилає йому колишній коханий. Через певний час, емоції вщухають й людина наважується відпустити ситуацію та жити власним життям. У цей період перший партнер починає відчувати нестачу хорошої енергії й старається відновити стосунки. 

Звучить доволі грубо, але зазвичай колишні повертаються не за коханням, а за відчуттям комфорту. А потім зникають знов. Звичайно, є вийнятки. Деякі пари сходяться й живуть довго та щасливо, проте їх надзвичайно мало. 

Здебільшого, хтось у парі любить, а хтось дозволяє любити. А потім партнери міняються місцями. Те, що ми відштовхуємо, приходить до нас з новою силою й така схема стосується будь-чого. Навіть наших бажань. Не дарма психологи радять відволіктися від проблеми, аби швидше знайти її розв’язання. 

Якщо вас турбує якась ситуація, постарайтеся сконцентруватися на чомусь іншому. Тоді все вирішиться набагато швидше. 

Ви погоджуєтеся?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: