Чим холодніше ставишся до чоловіка, тим сильніше він тебе любить

Здається парадоксальним те, що чим холодніше ти ставишся до чоловіка, тим більше він починає тебе любити. Невже у ніжних і дбайливих жінок немає шансів на те, щоб бути бажаною. Чому так повелося, що «стерв» люблять набагато більше, ніж відданих скромниць? Такій поведінці чоловіків є кілька логічних пояснень.

В характер і поведінку чоловіка природою закладено «інстинкт мисливця». Закохана жінка оточує чоловіка турботою і ласкою, завжди знаходиться в зоні доступу. Виконуються всі забаганки і капризи чоловіка, а у нього пропадає інтерес. Адже «полювати» більше немає на кого, «жертва» загнана і вже не вирветься.

Жінки, які на початку відносин змогли зацікавити чоловіка авансом ніжності і ласки, а потім почали проявляти стосовно нього холодність і відстороненість, мають всі шанси стати об’єктом палкої пристрасті. Виходить, що чоловікові постійно доводиться завойовувати її увагу, а це якраз і відповідає закладеному інстинкту.

У деяких випадках підвищена увага до улюбленого чоловіка розцінюється ним як небезпечний знак. Підсвідомо він розуміє турботу, увагу, часті дзвінки і занепокоєння за нього, як вторгнення на його особистий простір. Це, найчастіше, розуміється чоловіками як посягання на свободу і незалежність. Ті жінки, які не починають посилено опікати свого коханого, сприймаються ними, як безпечний об’єкт для залицянь. Надавши чоловікові свободу, вони збільшують свої шанси стати для нього важливою і коханою людиною.

Ще одна причина, по якій чоловіки вважають за краще мати емоційно недоступних жінок, це закладені з дитинства звички. Мами або старші сестри таких чоловіків часто бувають дуже жорсткими і владними. Щоб завоювати їхню прихильність і схвалення, йому потрібно було докладати чимало зусиль. Такі відносини підсвідомо сприймаються чоловіком, як єдино вірні. Тобто якщо жінка холодна і байдужа – це сигнал до того, що потрібно зробити щось хороше, щоб вона змінила гнів на милість.

Втім, до якого б типажу не відносився ваш коханий чоловік, трохи егоїзму не завадить в будь-якому випадку. Не розчиняйтеся повністю у відносинах, почувайтеся інколи вільною і незалежною.

А які ви в стосунках?

Lida

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector