Чим обробити цибулю перед посадкою, щоб мати гарний врожай

Щоб збільшити стійкість рослини потрібно правильно обробити її перед посадкою.

Якщо знати методи обробки, то цибуля подарує вам гарний врожай та ще й буде мати привабливий вигляд. Ми вам розповімо найпопулярніший метод, який допоможуть вам обробити саджанку.

Саджанці потрібно замочити в розчині соди. Цей елемент чудово збагачує цибулини мінеральними речовинами та дезінфікує. Чудовий метод, який сприяє гарному врожаю, а ще цибуля стає засухостійкою.

Перед тим, як замочувати цибулини, їх потрібно ретельно прогріти біля системи опалення при температурі від + 35 до +40 ° С.  Потім переставляємо їх в розчин соди, температура якого має бути в межах + 55 ° до + 60 ° С.

Щоб замочити цибулю потрібно:

  • Чиста вода 1 л;
  • Харчова сода 1 ч. л.

Розчинити 1 ч. л. соди в чистій воді та помістити туди саджанці. Залишити на пів години, а потім вкрити посудину тканиною або кришкою, щоб підтримувати оптимальну температуру. 

Пошепки

Також ефектним є ще розчин солі у воді в таких пропорціях: на 1 літр води 1 ст. л. харчової солі.  Тримати саджанці в розчині протягом 1,5-2 години.

Заздалегідь очистьте цибулини від лусочок, але не повністю. Якщо ви вирішили садити цибулю на зиму, то взагалі не обрізайте.

Обробити цибулю можна на грядці.

Також можна ще й посипати грунт содою, щоб зменшити його кислотність, яка часто спричиняє розвито хвороб. 

Для цього потрібно просто зміщати 1 л води зі 100 г соди й полийте розчином грядки. Потім розпушіть грунт.  Ідеальний засіб від борошнистої роси та попелиці: потрібно змішати на 2 літри води 1 ст. л. двовуглекислого натрію. Для лікування рослини потрібно обробляти цибулю 1 раз на тиждень, а для профілактики –  1 раз на два тижні. Робіть це вранці або ввечері.

Як Ви доглядаєте за цибулею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector