Чим підживити озимий часник навесні, щоб отримати гарний урожай

Часник здавна широко використовують в різних цілях: лікувальних, кулінарних, для відлякування комах. Часник і його пари мають сильну бактерицидну дію, тому його рекомендують використовувати при ангіні, грипі та інших захворюваннях.

Коли найкраще підживлювати часник, розкажемо вам в сьогоднішній статті.

Підживлення озимого часнику

Якщо у вас зимовий часник, перша підживка проводиться з настанням «дачного сезону», тобто – в кінці березня, початку квітня, коли сніг уже зійшов, земля досить прогрілася. Садівники з досвідом знають, що озимий сорт садиться під шар перегною і соломи, тому перш ніж проводити перший прикорм, «утеплювач» необхідно зняти, дати грунту кілька днів «подихати» і тільки після цього удобрювати.

Підгодівля проводиться тричі: перший раз, коли зійде сніг, другий раз – через 14 днів після першої, і третій раз  – в другій половині червня.

Якщо робити все вчасно і правильно, урожай часнику буде неймовірним. 

Яке добриво використовується для підживлення часнику?

Під час першої підгодівлі використовується сечовина. Підготуйте розчин: 2 ч. л. сечовини на 1 відро. Лити необхідно три літри на 1 квадратний метр. 

Друга підгодівля – це добриво за допомогою нітрофоски (чотири чайних ложки на відро води). Для підгодівлі необхідно така ж кількість на квадратний метр, що і в першому випадку.

Для третьої підгодівлі використовується суміш суперфосфату з водою (4 ч. л. на 1 відро).

В період вегетації можна також удобрити гноєм: розведіть пташиний послід з водою у пропорціях 1 до 15. Це добриво вноситься під корінь, не обливаючи листя. 

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector