Чим потрібно підгодувати часник для багатого врожаю великих головок

Що не кажи, а без часнику не обійтися на кухні, все-таки він йде в плюс будь-якої страви, крім компоту. Ось чому так важливо завжди мати його під рукою і про запас.

Багато садівників вирощують часник на власних ділянках, тому ми вирішили поділитися з вами методом підвищення врожаю часнику, який точно стане вам у пригоді. 

Щоб часник правильно розвився в грунті, потрібно забезпечувати його повноцінним харчуванням. Цю підгодівлю потрібно виконувати весною, щоб наситити грунт всіма корисними мікроелементами. Таке підживлення допоможе вам і захистити рослину від шкідників, і наситити корисними мікролементами. 

Як приготувати підживлення

Пошепки

3 ст. л. нашатирного спирту потрібно розчинити в 10 л води. Засіб використовувати одразу, поки часник не вивітрився. Готовим засобом слід поливати вологу землю (якщо грунт буде зволожений до цього, то добриво краще засвоїться рослиною). Вже через 4 дні після підгодівлі часник розпочинає стрімкий ріст.

Завдяки такому використанню нашатирного спирту, ви можете збільшити врожайність часнику в 1,5-2 рази, при цьому ще й запобігаєте появі багатьох захворювань.

Вам були корисні ці поради?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector