Чим зайнятися у вихідний день

Один зі старовинних способів нанесення вишивки на тканину — барджелло. Традиційно bargello використовується для формування об’ємних орнаментальних малюнків. При цьому обриси фігур можуть бути як гострими, так і згладженими.

ВИШИВКА БАРДЖЕЛЛО

Сьогодні ми ділимося з вами цікавими виконаннями цієї техніки. Можливо, когось ці витвори надихнуть до кращого вивчення Барджелло. Ці орнаменти та рельєфні фігури приваблюють та зачаровують. 

Подушка і покривало можуть отримати новий вид, якщо їх декорувати вишивкою барджелло.

За допомогою цієї техніки можна створити сумки, шкатулки, килимки, майстрині.

Вишиваючи на сітці, ви можете використовувати різні типи ниток: вовняні, з товстою пряжею, шовкові нитки. Основа техніки — це візерунок, який потім заповнюється нитками різного кольору. 

Барджелло має кілька видів малюнків. Технологія не вимагає виключно однакових візерунків, кожна схема передбачає можливість зсуву малюнка і доповнення його новим орнаментом.Техніка проста для вивчення, основним її елементом є прямі вертикальні стібки.

Сітка може бути з різного матеріалу: металу, пластику і навіть тканини. Вибір залежить від того, який міцності виріб потрібно отримати в результаті.

Кожна рукодільниця буде просто щаслива спробувати створити шедевр в стилі bargello. Це не просто нова, невідома раніше техніка, це цілий світ фарб. Вам знадобляться: тканина або канва з рівним рідкісним плетінням; затуплені міцні голки з широким вушком; пишні барвисті нитки, які підходять до тканини; гострі ножиці. Також варто отримати спеціальні ножиці для вишивання і рамку. 

Вам сподобалася ця техніка? 

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: