Чистка каструль: як виварити до блиску за рецептом з 90-х

На кожній кухні важливо підтримувати чистоту сковорідок та каструль. Найважче відмити їх від жиру та нагару, інколи навіть хімічні засоби не можуть з цим впоратися. Окрім цього, вони ще й дуже шкідливі для нашої шкіри, випари подразнюють дихальні шляхи. Тому ми вам пропонуємо використати дешеву та ефективну альтернативу.

Такий метод відомий багатьом, адже його часто використовувати ще в 90-х роках. Однак це не заперечує його ефективності, хоча багато хто скаже, що цей спосіб давно застарів. Засіб, який точно не поступається усій дорогій хімії з прилавок магазину. 

Чистка каструль народним методом

Для цього методу потрібно використовувати виварювання. У великий таз я розмістила всі каструлі й приступила до приготування самого засобу. Потрібно взяти господарське мило, натерти його та змішати з 150 г  кальцинованої соди.

Помістила я компоненти в каструлю з водою та розчинили на повільному вогні. Потім додала до таза з каструлями й кип’ятила посуд протягом години. 

Коли я вийняла каструлі, то була шокована – вони виблискували, наче нові. Залишки нагару я легко змила ганчіркою. Обов’язково використовуйте гумові рукавчики, коли виймаєте посуд, щоб розчин не потрапив вам на шкіру рук.

Потім я ще вирішила спробувати очистити від жиру решітки витяжки, адже зазвичай це заняття займає надто багато часу. Ось яку красу я отримала – жиру практично не залишилося.

Чудовий метод, який потрібен кожній господині!

Як Ви очищаєте каструлі? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: