Чого добилася жінка, яка щодня “пиляла” чоловіка, щоб той вплинув на батьків

Родичі часто конфліктують через проблему житла, адже не усім вдається справедливо розділити квадратні метри. Родина збільшується, а поділ квартири залишається болючим питанням. Інколи конфліктна ситуація може доходити до того, що близькі люди взагалі не спілкуються один з одним. Не всім вдається правильно розділяти своє від чужого, більшість людей бачить ситуацію так, як вигідно саме їм.

Так трапилося і з моєю знайомою. Вона одружилася з хорошим чоловіком, на відкладені кошти придбали однокімнатну квартиру. Потім народилися діти і місця було все менше. От коли син пішов в перший клас й з’явилася менша донька, жінка почала задумуватися про більшу квартиру. Подруга щодня пиляла чоловіка, що їй не вистачає місця, ніякого особистого простору. Та й дітям це також незручно: старший син не висипається через постійні крики молодшої сестрички.

Згодом вона почала пропонувати чоловікові альтернативу: обмінятися житлом з його батьками. У свекрів простора двокімнатна квартира, з гарним ремонтом. Ось там сім’ї б точно було комфортно. А навіщо людям на схилі літ такі апартаменти? Ну і що, що вони все життя працювали, щоб облаштувати квартиру. 

Подруга розуміла, що її прохання є проявом нахабності, але вони самостійно ніколи не куплять більше житло, тому квартира батьків чоловіка – останній шанс на хороше життя. Жінка прокидалася з докорами про те, як їй остогидло тіснитися, а засинала з проханням до чоловіка нарешті поговорити з батьками.

Вона щиро вірила, що її стратегія спрацює, а свекри не зможуть відмовити любому синочку. І що ж вийшло? Чоловік все-таки здався і пішов до рідних. Правда, відповідь вони дали категоричну: ніякого обміну. Пам’ятаю, як подруга телефонувала до мене й обурювалася. Не розуміла вона, навіщо двом старим квартира двокімнатна. Окрім того, квартира свекрів в самому центрі, а вони куди ходять, окрім магазину? 

Правда, я не підтримала в той момент її, оскільки вважала, що вона вчиняє не гідно. Загалом з нею з того часу ми практично не спілкуємося, а від спільних знайомих дізналася, що батьки чоловіка продовжують жити у своїй двокімнатній квартирі, а свого чоловіка колишня подруга відправила за кордон – гроші заробляти на житло. 

Як Ви вважаєте, чи повинні батьки віддавати своє житло дітям?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector