Чого дивишся? – промовила Тамара на малого, доїдаючи сардельку, – Коли твій татко почне гроші заробляти, тоді і ти таке їстимеш, а поки і за макарони можна дякувати

– Навіть не дивися у мою тарілку! – сказала Тамара, куштуючи сардельку. – Ти будеш таке їсти лише тоді, коли твій татко почне заробляти гроші. Зараз можеш розраховувати лише на макарони!

Іванко їв їх вже кілька тижнів. Тітка варила цілу каструлю на день, примовляючи:

– Можеш з’їсти все за один раз або поділити на три прийоми. Однак до холодильника тобі підходити заборонено. Я не збираюся годувати тебе своїм коштом. Хай батько спочатку дасть мені гроші, а тоді я приготую тобі щось інше. 

Тим часом племінник будь-яким способом намагався догодити Тамарі. Мама завжди помічала й хвалила усі спроби сина допомогти їй, але від тітки й доброго слова не дочекаєшся. Іван доглядав худобу, порався на городі, носив відра з водою, але цього завжди було замало.

Спочатку Іван ображався на неньку, яка після розлучення покинула його з татом, а сама залишилася жити з сестричкою. Однак зараз він був готовий все пробачити й забути, аби просто бути поруч з нею.

Одного дня терпець хлопчика увірвався і він вирішив самостійно повернутися до мами. З пакетом макаронів у руках хлопець пішов в ту сторону, з якої його привезли. За його підрахунками на дорогу він мав витрати близько 24-ох годин. 

Увесь район підняли на ноги, щоб знайти зниклого Івана. Тітка Тамара помітила пропажу лише пізно ввечері. Вона навіть не знала, у що її племінник був вдягнений. 

Пошепки

– Якщо макарони зникли, то ще о 6 ранку він точно був вдома, – єдина інформація, якою володіла жінка.

Степан, батько хлопця, також не особливо переживав через долю сина. Чоловік лише попросив зайвий раз не турбувати його, а телефонувати тоді, коли Івана знайдуть. 

Натомість мама Іванка не могла знайти собі місця. Вона кинула усі сили на його пошуки.

Через три дні лісник випадково натрапив на знесиленого хлопця посеред лісу. Виявилося, що він заблукав і не міг знайти вихід серед гущі дерев. 

Ця подія викликала великий резонанс. Журналісти вирішили зняти про це окремий сюжет.

–  Син залишився з батьком після того, як наш шлюб розпався, – розповідає матір. – Я хотіла, щоб обоє дітей були зі мною, але Степан на зло мені змусив суддю вчинити по закону й розділити малюків. Як тільки він отримав бажане, Іванко став йому непотрібним. Він залишив його на чужу жінку. Увесь цей час я намагаюся подати апеляцію і забрати сина до себе. 

Ніхто не знає, як закінчиться ця історія, але шкода дитину, якій незаслужено доводиться страждати. 

А як ви вважаєте, з ким повинні залишатися діти після розлучення батьків? На чиєму ви боці в цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector