Чого насправді хоче чоловік від своєї коханої жінки. Психолог розкрив всі карти!

Чого ж насправді потрібно чоловікам від жінок? Що для них означає “щастя” в стосунках? 

1. Щоб вона його дійсно цінувала і поважала

Чоловіки дуже чуйні та вразливі, їм просто необхідне визнання зі сторони жінки. Сильній статті важливо відчувати себе бажаними та цінними для жінки, вони прагнуть відчувати турботу та тепло. Навчіться приймати свого коханого таким, як він є і не намагайтеся змінити на свій лад. Цінуйте все, що він для вас робить і наголошуйте на цьому. Однак ваша подяка має бути щирою. Не бійтеся висловлювати свої почуття словами, не соромтеся просити про допомогу – для чоловіків важливо відчувати себе значимими в житті жінки. 

Повага також важлива в стосунках, дослухайтеся до його порад та намагайтеся враховувати думку коханого, коли приймаєте важливе рішення. 

2. Щоб вона йому довіряла і не намагалася контролювати

Найгірше, що може робити жінка, це влаштовувати сцени ревнощів та намагатися знати про кожний крок чоловіка. В стосунках кожен прагне зберегти свій особистий простір. Дайте можливість чоловікові усамітнитися зі своїми думками, просто відпочити з друзями чи вирішити якісь важливі чоловічі питання. Навчіться не турбувати коханого тоді, коли він зайнятий ля чоловіка дуже важливим є його можливість відчувати себе вільним і незалежним. Всі чоловіки прагнуть час від часу залишитися наодинці, щоб зрозуміти краще себе та й ситуацію. 

Пошепки

Однак тут виникає багато проблем з жінками. Ми звикли повністю розчинятися в партнері, починаємо жити заради стосунків, забуваємо про захоплення та друзів. Чоловіки не мають такої риси, навіть у відносинах вони не забувають про інші сфери свого життя, тому нам варто брати з них приклад, а не вимагати проводити з нами 24 години на добу.  Адже він буде відчувати вашу впевненість у собі і абсолютну довіру до нього, а це завжди дуже приваблює і притягує чоловіків.

3. Щоб вона завжди вірила в нього, підтримувала і допомагала ставати кращим

Поруч з коханою жінкою чоловік хоче відчувати теплоту, турботу. Їм не потрібні скандали чи постійні вияснення стосунків. Вони хочуть, щоб про них піклувалися, цілували, обнімали, тоді вони будуть дарувати це у відповідь. Чоловіки будують стосунки з жінками, що відчувати від них жіночу енергію, ніжність, тому не потрібно бути скупою на емоції. Вони хочуть знати, що незалежно від ситуації, хтось завжди буде на їхньому боці і протягне їм руку підтримки. І вони хочуть, щоб саме кохана жінка стала для них цією людиною.

Будьте підтримкою один для одного, намагайтеся краще розуміти думки та бажання другої половинки. Жінки не повинні сумніватися у коханих, а вірити в них та підтримувати в будь-яких починаннях. 

Любіть і підтримуйте один одного, удачі вам!

Чи згодні Ви з цією думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector