Чого не повинна терпіти жінка по відношенню до себе

Жінки – створіння, які закохуються занадто швидко, а потім від цього страждають. Всі ми шукаємо чоловіка, який буде носити нас на руках та завжди дарувати подарунки, але чи є такі? Звичайно, коли дивишся на ситуацію збоку, одразу зрозуміло, що від такого варто тікати, але ж чоловік не одразу проявляє всі свої гірші сторони.

З самого початку він може здаватися вам просто ідеальним, адже солодкий період цукерок та букетів ніхто не скасовував. Це саме той момент, коли чоловік дійсно старається та докладає зусиль, аби завоювати свою жінку. Тоді ми закохуємося, а чоловіки зупиняються. Вони розуміють, що вже завоювали нас й дивувати нас вже не потрібно.

Часом, вони дозволяють собі занадто багато, а ми терпимо, тому що нас гріють теплі спогади про солодке минуле. Доволі часто, жінки опускають планку лише тому, що з самого початку все було добре, а як зараз – вже не важливо. Такий принцип робить нас нещасними. Саме тому, ви повинні знати речі, які жінка не повинна терпіти ні в якому разі.

Все навпіл

Є чоловіки, які з самого початку наголошують той факт, що у стосунках все має бути навпіл. Навіть в кафе, кожен платить сам за себе. Таке ставлення вказує на його скупість. Це принижує його й навіть вас.

Оплата

Якщо чоловік запрошує вас кудись, то платити повинен він. Звичайно, ви можете запропонувати розділити рахунок, але це вже ваша особиста ініціатива. Якщо ж чоловік сам запропонує вам це зробити – розплатіться й більше ніколи з ним не зустрічайтеся.

Запізнення

Звичайно, буває різне й часом виникають форс-мажорні ситуації, але попередити про своє запізнення можна. Якщо ж ваш чоловік постійно змушує вас чекати й навіть не попереджає про це, у вас є повне право не йти з ним на побачення. Ви повинні показати чоловікові, що з вами так поводитися не можна. 

Забування

Якщо ваш чоловік забуває про важливі події та свята й навіть не дзвонить вам, це дуже дивно. Чому ж тоді він ніколи не забуває про матчі улюбленої футбольної команди? Можливо, вона для нього важливіша за вас?

Пошепки

Перенесення

Якщо ви вже тиждень не можете піти на побачення, тому що у нього постійно виникають якісь справи – ви для нього просто запасний варіант. Коли чоловік дійсно хоче побачити свою жінку, ніщо його не зупинить.

Брехня і прикрашання

Якщо ваш чоловік постійно бреше вам та обманює – це вже серйозна проблема. Можливо він обманює вас не лише у дрібницях?

Жарти

Почуття гумору – це чудово, але якщо у жартах чоловіка завжди фігуруєте ви, а всі вислови мають принизливий характер, то нічого хорошого в цьому немає. Такою поведінкою він принижує себе, адже якби він був дійсно такий крутий, то не обрав би таку дурненьку дівчинку.

Обіцянки

Справжній чоловік завжди виконує свої обіцянки. Якщо ж у вашому випадку ні, то не варто витрачати на нього свій час. Навряд чи у майбутньому ви зможете на нього покластися. 

Знайомство з друзями

Якщо чоловік не бажає знайомити свою жінку з друзями та близькими, скоріше за все він вас просто соромиться, а в цьому нічого хорошого немає. Коханий чоловік повинен обожнювати свою жінку, а не соромитися її.

Флірт

Якщо чоловік у вашій присутності може вільно фліртувати з іншими та робити їм компліменти, як далеко він може зайти, коли вас немає поруч?

Ви колись зустрічали таких чоловіків? Терпіли все це?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector