Чого ж насправді хочуть жінки? Мудра притча, а мораль взагалі — бомба!

Король Артур був видатним воїном, однак в останньому з боїв потрапив в полон. Він довго перебував у в’язниці, але згодом над ним змилувалися і вирішили відпустити. Однак Артуру поставили умову: він повинен відповісти на одне питання, якщо ні — то його чекає страта. 

Королю Артуру поставили запитання: Чого ж насправді хочуть жінки?

Король довго шукав відповідь на це питання, він протягом року опитував різних жінок з королівства. Він так і не міг зрозуміти, адже відповіді були надзвичайно різні. Тоді Артур геть втратив надію на порятунок, поки йому не розповіли про одну стару відьму, яка точно знає відповідь. Відьма погодилася поділитися з королем цією таємницею, але за однієї умови: якщо найкращий лицар королівства візьме її за дружину.

Король розгубився й не знав що робити далі. Він побіг до відважного Гаваїна, який вже давно прославився своїм бойовим мистецтвом на все королівство. Гаваїн все-таки погодився, оскільки розумів, що життя короля є ціннішим, ніж його особисте щастя. Йшла підготовка до весілля й лише  тоді відьма розповіла королю Артуру про те, що прагнуть жінки: найбільше на світі хочуть бути господинями свого життя.

Артур був дійсно врятованим, а королівство готувалося до одруження відьми й найкращого воїна. Гаваїн був справедливим, терпеливим красенем, який проявляв себе лише в найкращому світлі. Натомість відьма з кожним днем демонструвала жахливі риси свого характеру. В першу шлюбну ніч Гаваїн попрямував до покоїв і був дуже здивований, коли побачив там справжню красуню. Насправді відьма не мала якоїсь одної зовнішності, й вона могла зачаровувати себе у будь-який образ. Лицареві треба було лише вибрати, в який час доби він хотів бачити поруч із собою красиву жінку, а в яку – відьму.

Гаваїн не знав, що відповісти відьмі, і сказав, щоб вона самостійно обирала той образ, у якому їй комфортно. Відьма була вражена з цих слів, адже ще жоден чоловік не давав їй такого права вибору. Відтепер вона завжди буде красивою жінкою, тому що він проявив повагу, і дав їй свободу вибору.

Мораль:

  • жінка буде дійсно розквітати, якщо проявляти до неї шанобливе ставлення;
  • добре ставлення до дружини завжди винагороджується; 
  • не втручайтеся в життя жінки, вона сама знає, що для неї краще!

Ви згодні з цією притчею?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: