Чогось свекруха вирішила, що вона в нашій сім’ї найрозумніша: квартиру в мене забрати надумала! Але я теж не пальцем роблена, одразу її на місце поставила

Виявляється, з людиною можна прожити хоч і все життя, а тоді в один момент повністю в ній розчаруватися. Так сталось і в мене з чоловіком…

Одружені ми не так і давно, всього якихось два роки. А от зустрічаємось ми ще зі школи. Якось я вже тоді знала, що Максим — моя доля. На другий рік шлюбу я зрозуміла, що пора нам вже заводити дітей. Але одразу сказала, що моя квартира, у якій ми жили весь цей час, для сімʼї не підходить.

– Для двох це може й нормальна квартира, а от для трьох — то вже якась будка. Дитині треба окрема кімната, аби всі були щасливі, – переконувала я чоловіка.

І він наче мене й послухав. Але не зрозумів… Пішов до матері поговорити про всю цю ситуацію. Вона на той момент жила у двушці. І хоч квартира була велика, але страшна навіки. Ремонт там робився, коли ще динозаври по землі ходили.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І тут мій суджений вертається додому з геніальною ідеєю: мою новесеньку квартиру з дизайнерським ремонтом переписати на свекруху, а вона нам відпише свою, удвічі більшу квартиру. І хоч звучало це наче й нічого, але я своїм житлом у центрі заради квадратних метрів на околиці жертвувати точно не збиралася.

Пошепки

То й поставила чоловіка перед фактом: однушку ми продаємо, збираємо трохи грошей ще і беремо іпотеку. Так усі наші біди вирішилися б: кожен при житлі, кожен при своєму. Але ж тут знову свекруха намалювалася!

– Значить так, дорогенька. Якщо ти думаєш, що найбільш розумна тут, то спішу тебе розчарувати. Думала на себе іпотеку взяти і квартиру оформити? А як кинеш мого Максима, з чим він тоді лишиться? Так не піде! Хочеш кредит — оформлюй на мене квартиру нову! – поставила вона мені свої умови.

Я там ледь стрималась, аби не послати її прямо дивлячись в очі!

Ох і сімейка: я гарувала кілька років, аби щось своє мати, а вони вирішили на все готове прийти. Але я теж не пальцем роблена: і замки у дверях змінила, і заяву на розлучення написала. Проклинає тепер мене свекруха, як тільки може. Але мені до того вже байдуже. Добре, що спочатку ми про житло поговорили, а не взялися одразу дітей робити.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector