– Чогось вашому сину діти до одного місця були, коли він ходив наліво! То чого я повинна над ними все життя труситися, га? Мені що, найбільше треба?

Коли мій син одружувався, я всіх богів молила, аби його сімейне життя було щасливим. Таки і він в мене молодець, і невістка сама з себе наче непогана. Здавалося б, любіться собі та живіть мирно. Але ж ні! Не вміє син мій по-людськи, весь в батечка вдався.

Уже вони з Діаною 15 років жили, уже в них і двоє дівчаток росло, і синочок був на підході, як заявив мій Сашко, що має коханку. Оце тобі й на! Оце воно, сімейне щастя… Ох і кляла я тоді сина. Хоч і один він в мене, та прокльони я сипала в усі боки. Сама дитину без чоловіка ростила, ледь кінці з кінцями зводила, а він трьох кинув!

Діана мого сина непутящого хоч і любила всім серцем, але ножа в серце терпіти не стала, подала на розлучення. Тоді я й сказала, що хай там як, а я завжди на її боці буду, завжди поможу, завжди підтримаю.

І дуже довго я свою обіцянку виконувала. Діана пішла на другу роботу, аби було за що дітей на ноги ставити, тому я трохи і хатньої роботи на себе взяла, і з дітьми помагала… То в школу внуків відводила, то в садочок, то на гуртки. Знала, що син мій великий гріх учинив. І я мусила за нього розплатитися. 

Так ми жили років зо два. Усе в нас було добре, ладили ми з Діаною, наче рідні. Аж поки я не прозріла…

Якось уже пізно ввечері дали тривогу по всій Україні. А транспорт у нас не їздить, коли таке стається. Тому лишилася я в невістки з ночівлею, аби на таксі гроші не витрачати.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Лягла я вже, значить, спати. Наче й сон почав находити, як почула я раптом сміх Діани.

– Та що ти кажеш, перестань! Краще завтра вже поговоримо, бо в мене сьогодні свекруха ночує, ще почує, – щебетала до когось телефоном моя невістка.

Пошепки

Тоді мені й стало ясно, що не все тут чисто. Що стала невістка моя не слизьку доріжку. Але вже дочекалась я ранку, аби прямо про все запитати.

– Слухай, Діано, а з ким то ти вчора увечері гомоніла, га? Не чоловік якийсь часом? – запитала я в неї зранку.

– А, то ви таки чули? Так, чоловік. Познайомились місяців 8 тому, відтоді й зустрічаємось, – відповіла вона мені без краплі сорому в голосі.

Я там аж присіла! Хіба ж нормальна мати буде таке робити? Вона повинна весь час із дітьми бути, а в штани всім підряд заглядати! Звісно, Діана почала виправдовуватися, що вона ще молода, що їй теж жити хочеться, що мого сина чогось совість не їсть… А я тепер не знаю, що далі й робити. 

Як притягне вона якогось чужого дядька у квартиру, то що я тут робити буду? Може, синів гріх я вже спокутала і можу більше не спілкуватися з невісткою? Дуже складна ситуація. Без поради тут не розберешся…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector