Чоловік багато працював і мені не вистачало його ласки – довелося шукати її в колишнього

Усе це трапилося кілька років тому. Після розлучення з чоловіком я почала листуватися з новим кавалером. Мені хотілося якнайшвидше заповнити внутрішню порожнечу.  Тому майже одразу запропонувала новому знайомому зустрітися. Але не вийшло. Тоді ми навіть перестали спілкуватися і я думала, що на цьому наша з ним історія закінчиться. Але ні. Через деякий час він знову почав мені писати. вибачався, що мав проблеми у сім’ї та й з роботою справи йшли не дуже. Мене це й не цікавило. Я просто була рада, що він усе ж таки з’явився.

Мені з ним було так цікаво. Сама по собі я дуже скромна, але з ним не замовкала навіть. Загалом ми почали зустрічатися. Потім переїхали до спільної квартири. Розписалися. Далі він зробив права на автобус та почав підпрацьовувати водієм. Робота, підробіток – чоловік цілими днями десь пропадав. Вдома його годі було застати. Тому уже згодом ми мало бачилися, хоч і жили разом. Мені так не вистачало його ласки, турботи та любові. І ось, на зло, я зустріла свого колишнього. Усе вийшло так неочікувано. Словом, я зрадила своєму чоловікові. 

Неочікувано було це все. Я сильно про це жалкувала. Навіть у вічі чоловікові дивитися не могла.  Вирішила не затягувати, наступного дня все йому розповіла. Довго просила пробачення, але була готова до будь-якої його реакції. Досі не розумію, як змогла так вчинити. Це були сильні емоції. Образа на чоловіка і потреба уваги.

Зараз розумію, що ніколи більше так не вчинила б.

Чоловік вислухав. Помовчав. А наступного дня вдав, що нічого не було. Він все мені пробачив. Відтоді минуло вже 9 років. Ми досі разом. Ніхто з нас не згадує про цей випадок і нічого подібного більше не повторялося. У нас вже троє діток і я, здається, найщасливіша жінка у світі, бо в мене найкращий і найдобріший чоловік. 

Тож тепер я впевнена, можна пробачити зраду, якщо людина дійсно щиро кається.

А ви як думаєте?

Пробачили б зраду?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector