Чоловік дістав своїми мріями про бізнес. Мені дітей годувати нічим, а він плакати малює

Як я стомилась від такого життя. Коли познайомилась з Артуром він із такою впевненістю розповідав, що має серйозні плани, готовий бізнес-план, котрий неодмінно перетворить його на багатія. Йому вірили усі. Свекор навіть стару автівку продав і віддав йому 3 тисячі доларів на початок справи.

І що гроші ці мій коханий кудись вклав і нічого з того не вигоріло. Та я однаково за нього вийшла, вірила, що то лише раз не пощастило. Квартира мені дісталася від бабусі, та ремонту там зовсім не було. Чоловік відразу позривав старі шпалери, завзято взявся до справи. Та вже за місяць йому набридло і лишив все, як є:

 – Я не можу так працювати! Потрібні гроші, ремонт має бути капітальний!

 – Та зроби хоч якийсь. Головне, щоб чисто. З часом переробимо.

 – Абияк я не робитиму. Це марнування часу і сил.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мене усе це дивує, адже Артур однаково сидить вдома. Вже й дитина в нас народилась, але й це йог не мотивує. Мені довелось маленьку в ясла віддати й на роботу вийти. Я влаштувалась в ресторан, щодня працюю до пізньої ночі. Чоловік постійно стверджує, що має план і от-от наше життя зміниться. Він понаклеював на плакаті картинки з новою автівкою, будинком і грошима. А я просто не розумію, як можна сидіти й чекати, коли на голову все це звалиться.

Пошепки

 – Що це за плакат?

 – Це дошка візуалізації! От побачиш, скоро все це буде.

 – Ти б краще на роботу влаштувався вже.

 – Ти в мене зовсім не віриш, того в нас нічого не виходить.

Я думала відразу з ним розлучитись. Але дізналась, що знову вагітна і вже не знаю, як бути. Мама каже, що такі люди не змінюються. А я не хочу все життя чекати, коли станеться диво. І не вірю в усі ці самонавіювання й інші нісенітниці.

Як гадаєте, варто покинути чоловіка вже чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector