Чоловік для Кохання, або навіщо одружуватися з людиною, яка не може тебе забезпечити

Спершу ми зустрічаємося з протилежною статтю, а потім через деякий час приходить усвідомлення, що потрібно вже виходити на інший рівень стосунків – почати жити разом. Як на мене, цей період є дуже складним, адже кожен з нас виховувався з власним баченням сім’ї, поділу обов’язків й взагалі ролі жінки та чоловіка. Зазвичай ми з дитинства маємо шаблон сім’ї, який потім перекладаємо на свої майбутні стосунки.

Раніше люди одружувалися, тільки потім з’їжджалися разом, бо було непристойно зустрічатися і вдаватися до тілесних втіх поза шлюбом. Сьогодні кожен сам за себе. Погано це чи добре, кожен вирішує сам. Одним зручно розділяти сімейний бюджет і разом давати раду домашнім обов’язкам, інші не хочуть жертвувати своєю свободою заради відносин.

Саме тут часто погляди чоловіків та жінок різняться  і розпочинаються перші конфлікти, хто що має робити. Інколи вони можуть тривати все життя. Все частіше я зустрічаю наступну проблему: коли чоловік заробляє на рівні з жінкою, але при цьому перекладає на неї всі домашні справи. Хіба ж це справедливо?

Не дивно, що жінки в таких випадках шукають забезпечених чоловіків, щоб він заробляв більше, адже в будь-якому випадку домашні справи потрібно буде виконувати наодинці. Чоловіків дратує, коли говорять про те, що вони повинні дбати про добробут сім’ї, при цьому неодноразово наголошують на тому, що мити посуд чи прати речі – це виключно жіноча справа. Якщо в європейських країнах чоловіки дійсно на рівні працюють вдома з жінками, то з нашим менталітетом так не працює.

Пошепки

Феміністичні погляди якось наклалися лише в один бік, той, який комфортний чоловікам. Зараз все більшає хлопців з наступними переконаннями: “Я не повинен забезпечувати дружину, вона така ж особистість як і я, і теж має працювати, а не сидіти на моїй шиї.” А коли запитуєш, яку б дівчину вони обрали собі у дружини, то можна почути: “Щоб ласкава була, гарна, вміла смачно готувати, а ще підтримувала порядок вдома.”

Ви серйозно? Що це за подвійні стандарти? Якщо ви все-таки бажаєте бачити поруч з собою сильну, успішну й незалежну жінку, то не вимагайте від неї смачного борщу та чистої білизни, а ще й декретну відпустку розділіть навпіл, щоб все чесно.

Чомусь і забезпечений чоловік, і той, хто не може прогодувати себе та дружину, поводитимуться однаково, прийшовши з роботи. Вони вважають, що заслуговують на свіжоприготовлену вечерю, гарячий чай і ласки в ліжку. При цьому забувають, що жінка працювала протягом дня на рівні з ними… Не дивно, що жінка озлоблюється, постійно невдоволена і просто хоче втекти з такого “сімейного благополуччя”

Хіба ж я не права? Ви що думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector