Чоловік гадав, що я буду і гроші заробляти, і дітей годувати та ще вдома прибирати. Виставила одразу такого трутня геть! Але вчора ввечері до мене зателефонувала свекруха з дуже дивною пропозицією

На жаль, я дуже пізно зрозуміла, що мій чоловік – звичайний трутень та альфонс. 

Хоча колись Діма любив працювати та заробляв чималі гроші. Він навіть хотів відкрити власний бізнес зі служби таксі, купити автомобілі та найняти робочий персонал. Однак, ця справа дуже швидко прогоріла та чоловік навіть пішов у мінус.

Тому саме мені довелося розраховуватися з його боргами. А це були чималі суми, навіть мої батьки позичали гроші. Ми виплатили всі борги до останньої копійки, але Діма не поспішав шукати нову роботу. Тому я ще й почала забезпечувати нашу родину. 

На щастя, заробляю я нормально, тому можу прогодувати наших діток, купити їм одяг та оплатити комуналку. Діма хіба спав, їв та ходив у туалет одну справу робити. Ніякої користі вдома з нього не було. Навіть не хотів допомагати мені підносити важкі сумки з магазину. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Раз він взяв майже 3 тисячі гривень з родинного бюджету, аби заробити більше на ставках та іграх онлайн. Однак, за лічені хвилини програв всю суму. Хоча ті 3 тисячі мали піти діткам на оплату гуртків та нові іграшки до свят. 

Ми почали сваритися через гроші. Бо це не нормально, коли чоловік цілий день лежить вдома та нічого не робить. Я і так працюю по 8 годин, а ще повинна прибирати вдома, їсти готувати. Бо Діма не міг навіть дітям на вечерю макарони зварити з сосисками. 

І мені це так насточортіло, що я тиждень тому взяла та спакувала всі речі Діми у валізу:

– Повернешся додому, коли будеш отримувати нормальну зарплату! 

– А де я її візьму?

– На роботі! 

Тиждень Діма мовчав, навіть не телефонував до дітей та не цікавився, як їх справи. Ну мені довелося збрехати, що тато захворів та поїхав лікуватися. Нащо дітям знати, що ми аж так посварилися? 

Пошепки

Вчора до мене зателефонувала… свекруха! Чесно, я аж засміялася, коли побачила її номер на екрані телефона. Певно, Діма не сам хоче миритися, але шукає, хто б зі мною поговорив. 

– Ну і довго ти ще будеш на нього сердитися? На ображених воду носять! 

– І вам доброго дня. Що, Діма попросив зателефонувати? Сам боїться? 

– Я нормально з тобою говорю. Він чоловік, має жити з жінкою. А не кожен день у матері на шиї жити та жерти. 

– Що, Дімка має апетит великий? От бачите, а я з ним так місяців 8 точно живу. А ви і тижня не протрималися!

– Ти з себе героїню не корч, а краще забери чоловіка додому. 

– Буде зарплата – то поговоримо.

– Ото ти меркантильна дівка! Краще б він з тобою розлучився. 

Чоловік у батьків влаштував собі курорт – дивиться футбол, дегустує пиво та їсть горішки. Звісно, такого трутня вони не хочуть утримувати на свою маленьку зарплатку. 

Я вже втомилася тягнути на собі всі родинні обов’язки. Наче у мене Діма не чоловік, а якась дитина. Хіба про таку родину я мріяла? Звісно, що ні. 

Не почуваюся щасливою та захищеною жінкою. От куди мені йти, якщо будуть якісь фінансові проблеми? Точно не до чоловіка, бо чим він мені допоможе?

І діти повинні бачити приклад справжнього батька, а не трутня. За цей тиждень я думала тільки про одне – розлучення. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector