Чоловік гуляв, а свекруха його постійно захищала. Тоді Олеся вирішила, що пора діяти

Олеся з чоловіком кохали один одного, тому після весілля їхні стосунки були зразковими. Однак з часом ідеальна картинка зруйнувалася. Почали з’являтися конфлікти, які після народження малюка тільки збільшилися. Молодий татусь все частіше тікав з дому й проводив увесь свій вільний час у компанії друзів. 

Згодом у сім’ї розпочалися фінансові труднощі. Олеся всіма силами намагалася донести до чоловіка те, що їхній дитині не вистачає батьківської уваги. Проте ніщо не могло переконати її чоловіка.

Дружина навіть пробувала маніпулювати його почуттями, мовляв, який він подає приклад синові, але й це було безрезультатним. Зрештою, Олеся пішла просити допомоги у свекрухи.

Однак матір почала захищати гулящого чоловіка. Вона сказала, що вірна дружина має миритися зі всіма труднощами й приймати свого обранця таким, як він є. Перечити і скаржитися жінці заборонено.

Дійшло до того, що чоловік залишився без роботи, а його загули тривали по кілька тижнів. Не було жодної надії на те, що все налагодиться.

Одного дня невістка знову зателефонувала до своєї свекрухи, але цього разу вона почала із дивного запитання:

– Як ви вважаєте, чи повинна матір прибирати за своїм сином, якщо він забруднив штани?

– Звісно. Доглядати за дитиною – це обов’язок кожної матері.

– Тоді запрошую вас виконати свою материнську місію.

Ця ситуація змогла переконати свекруху в тому, що Олеся має рацію і її син повинен змінити свою поведінку. Матір поговорила з ним й змусила відмовитися від шумних вечірок та випивки. Молода родина знову була на шляху до благополучного життя. 

А як ви вважаєте, чи повинна дружина терпіти усі витівки свого чоловіка? Як би ви вчинили на місці Олесі? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector