Чоловік майже 2 тижні обіцяв полагодити пральну машину. Але всі речі я мила в тазику. Тоді вигадала геніальний план, як провчити Василя!

Ще минулої суботи у мене зламалася пральна машинка. Деякі речі доводилося прати руками в тазику, а от вже штани та светрики возила мамі. Однак, я живу на Сихові, а вона аж у Брюховичах. Тільки годину витрачала, аби з точки А в точку Б доїхати. 

І чоловік постійно обіцяв, що поремонтує машинку. Ну минув день, другий, третій, тиждень! А Василь постійно приходив з роботи та казав, що дуже втомився. Щедро повечерявши, він йшов дивитися телевізор чи грати комп’ютер. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мало того, на що мені був весь побут, ще мала виховувати дітей. Старший у 3 класі, молодший у 1. Тому домашнє допоможи зробити, тому намалюй картину чи вивчай разом віршики, на репетиторство відведи. А потім ще ввечері треба вручну помити шкарпетки, труси, сорочки. У мене руки були не молодої жінки, а якоїсь літньої бабусі, манікюр дуже зіпсувався. 

– Васю, ну коли ти зремонтуєш машинку?

– Завтра після роботи.

Але ніякого “завтра” не було. Навіть у суботу він вигадував різні справи. 

Тоді от моє терпіння закінчилося. Ну і замість того, аби скандалити, вирішила провчити Васю. 

Пошепки

– Ой, коханий, у нас плитка зламалася. А ще праска. 

– Ну нічого, я потім полагоджу. 

– Та ще бойлер теплу воду не гріє. Маєш у каструлі собі гріти, аби покупатися. 

Насправді, щоразу, як чоловік йшов у душ, то я скручувала бойлер на холодну воду. Плитка та праску працювала чудово, просто я удавала що вони зламалися. Тому Вася ходив у помнутих сорочках та на вечерю їв запарену мівіну чи гречку. 

Тільки от для себе та дітей я готувала все свіже та смачне. Також я навмисне перерізала один дріт кабельного, аби чоловік точно взявся за голову. 

Тиждень чоловік жив у таких спартанських умовах, але не витримав. У суботу дістав свої інструменти та полагодив все вдома – бойлер, праску, пральну машинку, телевізор, навіть ще й мікрохвильовку перевірив і холодильник. 

– Ну нарешті, тепер будемо жити, як нормальні люди. Бо таке враження, що ми у печерні часи повернулися через ті поломки. 

Тому, шановні жіночки, можете перевірити такий метод перевиховання чоловіків. Бо коли вдома є біда – то вони починають братися за розум! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector