Чоловік мене соромиться. Після пологів набрала 10 кг, думала, що чоловік поставиться до цього з розумінням

Неодноразово чула і читала історії про те, як чоловік соромиться власну дружину, однак ніколи б не могла подумати, що сама буду в такій ситуації.

Зазвичай таке трапляється в тому випадку, коли жінка після одруження перетворюється в справжню попелюшку, запускає себе, набирає зайві кілограми. Ну в таких випадках чоловіків можна зрозуміти. Однак це не про мене. Я доглядаю за собою, хоча дійсно маю плюс 10 кг. Правда, їх я отримала після пологів, мені ще потрібен час, щоб відновитися. Думала. що чоловік поставиться до цього з розумінням. 

Найцікавіше, що ми про це не говоримо. Точніше він про це нічого не говорить. Я помітила його дивну поведінку абсолютно випадково ще два місяці тому. Він весь час цурався мене і намагався удати, що ми не знайомі. Природно, що така поведінка мене обурює. Я його дружина, мати його дітей, а до мене ставляться, як до простої перехожої.

Пошепки

Батьки й подруги підтримують мене і згодні, що це ненормально. Вони намагалися з ним поговорити, але йому здається, що все добре. Він аргументує мою параною післяпологовою депресією, хоча про неї навіть мови йти не може. Мені здається, що будь-яку жінку на моєму місці збентежила б подібна поведінка чоловіка.

Я також намагалася з ним про це поговорити. Я спеціально почекала чергового виходу на люди, а потім ввечері перелічила цілий список прикладів його неприпустимої поведінки. І що ви думаєте? Він як і раніше продовжує все заперечувати. Посилається на те, що я все придумала. Каже, що в моменти, коли він покидав мене, то відходив привітатися з друзями. На питання про те, чому він не міг взяти мене з собою, він, звичайно ж, не надав жодної відповіді.

Найстрашніше, що всі наші сварки чує дитина. Так, він маленький і навряд чи щось розуміє, проте мені здається, що нічого доброго з цього все одно не вийде. І що буде з нашою сім’єю далі? А якщо чоловік вирішить піти, вважаючи мене не привабливою? З матеріальним забезпеченням у нашій сім’ї проблем немає, проте, як я одна зможу виховувати дітей? А тепер я не впевнена в коханому, здається, що він готовий зрадити в будь-який момент.  Хіба чоловікам тільки краса важлива в нас? Я виходила заміж, перш за все за людину, а не за її зовнішню оболонку. Мабуть, він все-таки вибрав мій зовнішній, а не внутрішній світ. Що порадите?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector