Чоловік мені прямо так і сказав: «Ти зовсім не красуня!»

Слова можуть ранити більше ніж дії.

“Ти уявляєш, він мені таке сказав, — Іра усміхається. – Три роки разом, і він раптом заявляє “.

Хочу сказати, що чоловік Ірини нормальний, звичайний мужчина, не алкоголік, гроші заробляє. І сказав він це не в гарячці, а так, між словами. Але Іру це неабияк налякало й  питає в мене, як реагувати. Те, що сказала їй я, розповім нижче.

Найгірше те, що це не є якась рідкісна ситуація. Багато чоловіків говорять своїм жінкам, що вони не є красуні, й до голівудських актрис їм далеко. Жінки самі розповідають, як чоловіки наголошують на тому, що вони мають бути вдячні, що ті з ними живуть.

Чоловіки навіть не уявляють, як це принизливо чути таке від близької людини. Самооцінка жінки різко падає. Це ніби ти сидів на дивані з коханою, дивився хороше кіно, і раптом — бац! – замість кіно розбитий екран, а диван спалахнув пекельним вогнем. 

Хоча Іра відреагувала досить спокійно й не показувала чоловікові свої переживання, мені вона це розказувала зі сльозами на очах.

І чоловік Іри ще був стриманий, так би мовити. Деякі висловлюються набагато принизливіше. 

Пошепки

Інша моя знайома так дійшла неврозів у 22 роки. Аліна жила з хлопцем, спортивним, плечистим, вони збиралися одружитися. І цей “красень” завжди наголошував дівчині, що у неї великий ніс, ноги криві та взагалі, вона така нікому не потрібна

Аліна плакала кожної ночі й почала збирати гроші на пластику, поки старша подруга не сказала їй тікати від нього. 

Сама ж Аліна розповідала: «Він у мене був першим, я думала, що це нормально».

Оговтавшись від таких стосунків, Аліна познайомилася з хлопцем, який назвав її красунею. Дівчина просто на очах стала розквітати. Вони разом чотири роки, у них чарівна дочка. Зараз Аліна запевняє, що з дитинства виховує доньку так, щоб у неї не було ніяких комплексів.

Жінки не будуйте відносини з чоловіками, які вас принижують. І не чекайте, що він зміниться. Такого не буде.

А от Ірині я пояснила, що така його фразочка — перший дзвінок. Потрібно одразу давати відсіч, бо далі він буде лише набирати обертів.

Нормальний чоловік сприйме правильно А ненормальний … Ну навіщо вам жити з ненормальним?

Ви вважаєте такі речі принизливими для жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector