Чоловік мій знайшов собі іншу панянку, а мене з сином покинув. Я ніколи його не шукала. Син мій виріс і одружився, як я полюбила свою невісточку, вона рідною донечкою стала мені

Хоча в моєму житті було багато негараздів, я пишаюся собою, адже змогла вистояти попри всі ці труднощі й виховала дійсно справжнього чоловіка. Сина я виховувала самостійно, адже чоловік покинув нас заради коханки, коли він був ще геть маленький. Мені було дуже важко, але я старалася його забути, не подавала до суду, щоб він виплачував аліменти. Просто викинула його з життя все, та й він не проявляв бажання з нами спілкуватися.

От вже і мій син дорослий, познайомився з красивою милою дівчинкою, згодом вони одружилися й ми стали жити всі разом. З невісткою у мене чудові стосунки і я дійсно була за них дуже рада. Згодом вона народила онука і ми всі ще більше зблизилися. Але один день перевернув моє уявлення про таке ідеальне життя. Я поверталася з роботи й біля одного кафе побачила свого Тараса, який мило бесідував з іншою жінкою. Я знаю цю його облесливу посмішку й одразу зрозуміла, що він фліртує. 

Я не хотіла поспішати з висновками й вирішила серйозно поговорити з сином. Прийшла додому, а там невістка з дитиною на руках, готувала нам вечерю, мені соромно було дивитися їй в очі, серце розривалося. Тоді подзвонив Тарас і сказав, що затримається на роботі, ми повечеряли і я мовчки пішла в свою кімнату. Невістка розуміла, що щось відбувається не так, але не стала мене запитувати.

Цілу ніч я не спала, а просто проплакала в подушку. Я не розумію, чому він почав зраджувати своїй дружині — вона дуже красива, грана матір, до декрету мала хорошу роботу, чим це вона його не влаштовувала?

Наступного дня під час обідньої перерви я поїхала до сина, щоб з ним відверто поговорити. Коли він зрозумів, до чого я хилю, то просто випхав мене зі свого кабінету, зі словами, щоб я не лізла в його сім’ю. Але ж невістка тепер теж моя донька та і це мій онук, як він міг так з нами вчинити?

Наші відносини з сином зіпсувалися зараз зовсім. Ми перестали спілкуватися з ним, як колись, а я не можу дивитися в очі його дружині. Вона вже підходила до мене, питалася, чи часом мене не образила, а я не знаю, що робити… Розповісти правду їй я не можу, адже не хочу руйнувати сім’ю, але й сидіти, склавши руки, теж не можу.  

Порадьте, як бути мені в такій ситуації? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: